Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o bytový parfém Wally z Toskánska

Soutěžte o bytový parfém Wally z Toskánska

13.9.2017 - redakce Babinet.cz

Mnoholetá tradice, mistrný proces výroby, nejvzácnější přírodní ingredience, luxusní flakony, neobyčejné až umělecké kompozice a samozřejmě překvapivě dlouhá výdrž. Tyto parametry tzv. niche parfémů splňuje italská značka Wally. Společnost existuje už od r. 1925, kdy začala s výrobou luxusních tělových parfémů.  Tradici výroby, klasické ingredience a ojedinělý design v duchu dávných dob, kdy bylo Toskánsko vedle Francie baštou parfumérství v Evropě, si Wally zachovalo dodnes.

Tělové parfémy značka postupně doplnila o vůně bytové ve formě sprejů a difuzérů. Kvalita a tradice zůstala, vůně jsou vyráběny z exkluzivních éterických olejů, neobsahují žádná syntetika. Vůně jsou tedy čisté a netoxické, zároveň jsou velmi silné a dlouhotrvající a v této kvalitě se řadí mezi nejlepší značky na trhu.

Celkem nabízí Wally 17 vonných kompozicí. Klasické parfumérské komponenty jako kadidlo, cedr, pačuli, ambra doplňuje italské ovoce a květiny. Vůně se hodí především do luxusních prostor moderních bytů, hotelů, lobby, restaurací, barů.

Kromě sprejů a parfémů nabízí Wally parfémy na ložní prádlo a oblečení a vonné papíry do skříní.

Více informací najdete na stránkách: www.wally1925.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte bytový parfém Wally z Toskánska!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Libuše Vorlová - Plzeň, Daniel Virgler - Tvrdonice, Kateřina Pechačová - Zlín

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip