Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

7.9.2017 - redakce Babinet.cz

Nejčistší minerální voda z bavorských Alp, obohacená přírodním kyslíkem, v perfektním balení pro mobilní použití – ACTIVE O2 je nápoj pro všechny aktivity. Při procházkách nebo nakupování, při běhání nebo na kole, sportovci stejně jako ti, kdo preferují zdravý životní styl, vědí, že tělo potřebuje tu nejlepší vodu. ACTIVE O2 s minerální vodou Adelholzener z bavorských Alp a mnohonásobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou. Novinkou na trhu je řada ACTIVE FRESH s obsahem 50% ovocné šťávy ve fascinujících osvěžujících příchutích.

Firma Adelholzener Alpenquellen GmbH je dnes předním výrobcem balených přírodních minerálních vod na jihu Německa a symbolem absolutní čistoty a nejlepší kvality. Všechny výrobky spojuje jediné: jsou vyrobeny z přírodní minerální vody pocházející z regionu Bad Adelholzen. Naše minerální voda je od přírody čistá. Za to vděčí svému zvláštnímu původu. Pochází přímo z hloubky 140 metrů z přírodní rezervace na úpatí bavorských Alp. Přirozená nepropustná vrstva jílu o mocnosti 40 metrů vodu chrání před veškerými povrchovými vlivy, a díky tomu zachovává její jedinečnou čistotu. Přírodní rezervace Bergener Moos, kde pramení, požívá jako evropsky významná lokalita nejpřísnější ochrany. Minerální voda z úpatí Alp obsahuje hořčík a vápník, má však nízký obsah sodíku, a proto je ideální pro vyváženou stravu.

ACTIVE O2 vzniká právě na bázi minerální vody Adelholzener. ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

Výroba ACTIVE O2 byla zahájena ve firmě Adelholzener Alpenquellen  v roce 2001 a v současné době je nejprodávanější ochucenou minerální vodou na německém trhu (zdroj A.C Nielsen výzkum). Díky složení, chuti a své praktické lahvi se sportovním uzávěrem se stala prototypem moderní lifestylové značky. Dnes má s řadou různých příchutí své věrné příznivce mezi aktivními lidmi ve 60 zemích na celém světě.

V České republice je nesycená alpská voda ACTIVE O2 dostupná v osmi ovocných příchutích o objemu 750 ml nebo 500ml.

 • APPLE kiwi - jablko s exotickým nádechem kiwi
 • ORANGE lemon – pomerančová příchuť s dotekem citrónu
 • CHERRY  - příjemná třešňová příchuť
 • LEMON  - tradiční osvěžující chuť citrónu
 • GRAPEFRUIT  - stále vyhledávanější příchuť grepu
 • PEACH white tea – příchuť broskve doplněná bílým čajem
 • ICED BERRY - chuť ovocných bobulí s následných osvěžujícím cool – off efektem

  Novinkou na trhu je řada ACTIVE FRESH. Je to senzačně čerstvá směs přírodní minerální vody Adelholzener a  50% ovocné šťávy ve fascinující ovocné chuti. Na českém trhu jsou k dostání čtyři fascinující osvěžující příchutě.


 • APPLE MARACUJA – kombinace jablka a oranžové mučenky pro dosažení maximální svěžesti
 • CHERRY APPLE LIME – lahodná směs třešní, jablek a limetky
 • ORANGE APPLE STRAFRUIT – čerstvá chuť pomeranče s exotickým nádechem hvězdné karamboly a jablka
 • Jednotlivé varianty ACTIVE O2 I ACTIVE FRESH od sebe snadno poznáte podle barevně odlišených uzávěrů, které odpovídají ovocným příchutím. Nízká kalorická hodnota je samozřejmostí.

  ACTIVE O2 je k dostání na čerpacích stanicích, v prodejnách BILLA, GLOBUS CČM, drogerie Rossmann a DM, v síti prodejen BIO POINT, golfových hřištích, ve vybraných fitness a wellness studiích či v nezávislých obchodech.

  Doporučená MOC ACTIVE O2 i ACTIVE FRESH je 34,90 Kč.

  Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají balení vody ACTIVE O2.

  Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
  Jana Čížová - Praha, P. Kroupa - Benešov, Michal Horák - Praha

  Vaše názory

  Další soutěže

  Náš tip