Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Hravě na sklizeň ovoce

Hravě na sklizeň ovoce

23.8.2017 - redakce Babinet.cz

Léto vrcholí a podzim je co nevidět tady. Zahrady se zaplní popadanými plody a vás čeká jejich pravidelný sběr. Teď už se ale nebudete muset shýbat pro každý kousek ovoce, protože je tu novinka v podobě sběrače spadaného ovoce od firmy Gardena. Sklízení úrody na vaší zahradě nebylo nikdy snazší, bez námahy anebo ohýbání.

Pohodlná manipulace

Otočný sběrač nasadíte jednoduše na jakoukoliv násadu Gardena combisystem. Rolováním jej posouváte po zemi a díky pružným plastovým vzpěrám sbíráte ovoce o velikosti 4 až 9 centimetrů. Větší plody pak naberete praktickou lopatkou na boku sběrače, nebo se s ní dostanete na méně přístupná místa pod keři a stromy. Stejným bočním otvorem pak plody přesypete do koše či nádoby, aniž byste se museli ohýbat. Nejsou zapotřebí další nástroje, manipulace je velmi snadná a rychlá. Nechte vaše ratolesti, ať sbírají úrodu do košíků a vy si šetřete energii a záda.

Jednoduše kombinovatelný

Ke sběrači ovoce se hodí všechny násady Gardena combisystem bez ohledu na materiál, z kterého jsou vyrobeny (dřevo, hliník) nebo jejich délku (130, 150, 180 cm). Sběrač jednoduše nasunete na násadu a pevně přišroubujete, pak už můžete pojíždět po trávníku se stoprocentním nasazením.

Tuto praktickou pomůcku každého pečlivého zahrádkáře oceníte i při sbírání popadaných ořechů a kaštanů.

Více vychytávek na http://www.gardena.com/cz

Combisystem dřevěná násada FSC® 100%

Dřevěná 180 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu. Je vyrobena z vysoce kvalitního jasanového dřeva, které je původem z Evropy a tlumí vibrace.

Doporučená prodejní cena 450 Kč včetně DPH.

Combisystem násada Ergoline Alu 130

Hliníková 130 cm násada je opatřena drážkovanou plastovou povrchovou úpravou. Zahnuté držadlo zabraňuje sklouzávání rukou. Násada je mimořádně lehká a pevná.

Doporučená prodejní cena 490 Kč včetně DPH.

NOVINKA! Sběrač spadaného ovoce GARDENA

Doporučená prodejní cena 1320 Kč včetně DPH.

Combisystem násady od firmy Gardena:

 

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip