Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček produktů pro péči o nohy od značky Pedag

Vyhrajte balíček produktů pro péči o nohy od značky Pedag

18.7.2017 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček od značky Pedag, německého výrobce produktů pro péči o nohy a boty,

Pedag Silky Touch – antibakteriální sprej na nohy s pravým hedvábím - 219 Kč
Sprej na nohy s obsahem pravého hedvábí s příjemnou vůní grapefruitu, se kterým zůstanou vaše nohy hedvábné. Pokryje je totiž neviditelnou ochrannou, ale přitom prodyšnou vrstvou, která chrání proti vzniku oděrek. Zároveň je antibakteriální, což znamená, že brání šíření bakterií, které vznikají při rozkladu potu a mají za následek nepříjemný pach. Silky Touch zanechává chodidla jemná a vláčná.

Pedag Shoe Deo – antibakteriální deodorant s limetkovou vůní – 219 Kč
Koncentrovaný antibakteriální deodorant do obuvi s příjemnou limetkovou vůní. Nepřebíjí, ale pohlcuje nežádoucí pach tím, že pomáhá bojovat proti příčině nepříjemného zápachu, tedy bakteriím. Výsledkem účinného boje proti bakteriím není jen eliminace nelibé vůně, ale také prodloužení životnosti obuvi. Pedag Soe Deo se hodí pro použití v uzavřené i otevřené obuvi, snadno ho použijete i na stélky sandálů.
Odkaz na produkt:

Pedag Soft Flip – gelová výstelka do žabek, aby netlačily mezi prsty – 249 Kč
Rádi byste nosili žabky, ale vadí vám zařezávání látky mezi palcem a ukazováčkem nohy? Pedag Soft Flip jsou přesně tím, co potřebujete. Gelové výstelky, které dodají žabkám pocit pohodlí.  

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Eva Tošovská - Rychnov nad Kněžnou, Veronika Nejedlá - Strakonice, Petra Volková - Chlumín

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip