Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Čtenářská recenze: Panenka “My First Baby Annabell Pečuj o mě“ toho tolik umí!

Čtenářská recenze: Panenka “My First Baby Annabell Pečuj o mě“ toho tolik umí!

11.7.2017 - redakce Babinet.cz

Moje dcerka Melánie, které budou koncem září 3 roky dostala od redakce Babinetu moc pěkný dárek - Testování  panenky  “My First Baby Annabell Pečuj o mě“ toho tolik umí!

Tu obrovskou radost  jakou  měla při obdržení panenky se mi bohužel  nepodařilo zachytit.  Slogan u panenky "Maminko, pečuj o mě!“ dcerka plní do puntíku.  Od počátku začala brát péči o Annabell velmi zodpovědně, chová se k ní jako k opravdovému miminku, nutí nás i ztišit hlas pokud  malá  Annabellka  právě  spinká.  Panenka je krásně měkoučká ,  ideální velikosti

( měří 36cm) a výborně se s ní manipuluje. Dcerka ji moc ráda chová, vozí  v kočárku  ale nejraději se s ní  mazlí nebo ji krmí. Panenka krásně saje z lahvičky a po nakrmení si odříhne. Potřebuje také pravidelně  vyměnit plenku. Přebalovat a převlékat Annabell je velmi snadné, dcerka to zvládla napoprvé.

Panenka vydává příjemné  zvuky, když jí pohladíte nebo dáte pusinku( u nás se pusinkuje stále) vesele žvatlá, když jí polechtáte  začne se krásně smát. Velkou výhodou je také možnost připojení Annabell na aplikaci (neměli jsme zatím příležitost vyzkoušet) , která  nabízí prostřednictvím animovaných veselých  obrázků  různá doporučení a rady, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít  a  jak se o něj starat. S aplikací si také miminko může pobrukovat písničky a hrát mini hry s maminkou. Samozřejmě všechny funkce (panenka jich má 7) fungují i bez aplikace. Chtěla bych nejen za svou dcerku poděkovat za možnost testování krásné panenky Annabell. Z panenky jsme nadšeni,  je to výborná hračka na mnoho hodin zábavy,  která  učí malé maminky velmi zábavnou a nenásilnou formou příjemného hraní  základním  návykům  k zodpovědnosti a určitě ji mohu doporučit i pro nejmenší  holčičky.

Kristýna Červenková

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip