Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Víte, jak chutná život?

Víte, jak chutná život?

7.7.2017 - redakce Babinet.cz

Je tu léto, všichni chceme trávit co nejvíce času venku na sluníčku, užívat si život plnými doušky, věnovat se sportovním aktivitám a relaxovat. A víte, jak si nejlépe vychutnat okamžiky po vašem oblíbeném sportu a doplnit ztracenou energii? Ideálně s Fitness syrovátkovými nápoji od Madety.

Jedná se o vyvážené osvěžující nápoje vhodné pro aktivní životní styl. Jsou jedinečné hlavně tím, že obsahují čerstvou jihočeskou syrovátku, vypadají a chutnají jako džus, neobsahují tuk a jsou bez umělých aromat a barviv. Díky sladidlu z rostliny stévie v nové receptuře mají navíc o 30 procent nižší energetickou hodnotu. Pochutnat si na nich může opravdu každý, protože jsou k dispozici hned v pěti příchutích.

Příznivci sladších chutí jistě sáhnou po exotickém mangu. Žízeň snáze zaženete výtečnou brusinkou, jež se vyznačuje lehce sladkokyselou chutí. Pro ty, kdo mají rádi hořkokyselé chutě, je připravena příchuť citrusy v kombinaci červeného grepu, pomeranče a mandarinky. Zajímavou sladší variantou Fitness syrovátkového nápoje je pak příchuť bílého čaje s broskví.

A pokud potřebujete dohnat energii po po náročném dni, cvičení nebo práci na zahradě, jistě vás zaujme Fitness syrovátkový nápoj energy. Je jedinečný tím, že obsahuje stejné množství taurinu a kofeinu jako běžné energetické nápoje, vitaminy B2, B6, B12, kyselinu pantotenovou a niacin. Díky této kombinaci dokáže dodat zpět ztracenou energii a zároveň potěšit chuťové buňky.

Pokud rádi experimentujete a zkoušíte něco nového a zajímavého, navštivte stránky www.madetafitness.cz, kde naleznete tipy, jak využít Fitness syrovátkové nápoje jako netradiční koktejlové drinky nebo v kombinaci s čerstvým ovocem a zeleninou jako smoothie plné energie.

Malou ochutnávku vám přinášíme už tady:

Smoothie s vůní exotiky:

-          Ingredience:

  • 150 g Fitness syrovátkového nápoje s příchutí manga
  • 150 g Jihočeského zákysu natur
  • 40 g manga

-          Postup: Smíchejte syrovátkový nápoj a zákys, přidejte nakrájené mango a rozmixujte. Podávejte ledově vychlazené.

Citrusové osvěžení:

-          Ingredience:

  • Fitness syrovátkový nápoj citrusy
  • citron
  • limetka
  • lžíce třtinového cukru
  • led
  • máta
  • sodovka

-          Postup: Nakrájejte citron a limetku na malé kousky, vložte je do džbánu společně s mátou a pomocí hmoždíře rozmačkejte, aby se uvolnila veškerá šťáva. Oslaďte třtinovým cukrem, přidejte kostky ledu a dolejte syrovátkovým nápojem a sodovkou podle chuti.

Takže na zdraví a ať vám chutná život!

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip