Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Pomozte dětem účastí na koncertu s aukcí. Získat můžete víno s podpisem Stinga

Pomozte dětem účastí na koncertu s aukcí. Získat můžete víno s podpisem Stinga

5.7.2017 - redakce Babinet.cz

Máte rádi zpěváky Josefa  Vágnera, Pavla Calltu, Sabinu Křovákovou, Alžbětu Kolečkářovou či písnikáře Jakuba Ondru nebo Michala Horáka?

Zajímala by vás aukce, v níž můžete získat víno Cassino delle vie 2014 z vinařství Tenuta Il Palagio podepsané majitelem uvedeného vinařství tedy hudební legendou Stingem?

Chtěli byste pomoci dětem, tím že jim splníte jejich prázdninová přání?

Pak se vydejte na koncert Wine for Help Fest 2017 s charitativní tombolou  pro děti, které pomáhají s péčí o své sourozence trpící s mukopolysacharidosou. Těmto dětem pak můžete splnit jejich prázdninová přání, protože jejich rodiče na ně nemají peníze. Většinu rodinného rozpočtu musí použít na péči a léčbu nemocných dětí.

Výtěžek koncertu umožní těmto dětem dostat se na letní tábor nebo jet s celou rodinou na relaxační víkend. Cílem nadačního fondu Wine for Help je psychicky podpořit sourozence nemocných dětí. Úloha sourozenců nemocných dětí je velmi těžká a podporu nejen potřebují, ale především si ji zaslouží.

Nadační fond Wine for Help jsem založil po osobní zkušenosti s mukopolysacharidosou. V šestnácti letech jí podlehl můj bratr Honzík Psychicky to bohužel neustála moje mamka, která rezignovala na život a před třemi lety zemřela vinou těžké deprese. Naším přáním a posláním je, aby se podobná situace nemusela nikdy opakovat v žádné rodině, která bojuje s touto nezvladatelnou nemocí. Pro rodiče i sourozence je psychicky náročný nejen odchod člena rodiny ale i průběh nemoci. Do určitého věku se nemocné dítě vyvíjí stejně jako jeho vrstevníci. V předškolním věku se ale začne vývoj otáčet a vše co se dítě doposud naučilo zase zapomíná, postupně mu odumírají všechny orgány a úmrtí je bohužel nezvratné.

Všichni se aktivitám nadačního fondu věnujeme ve svém volném čase, při svém stálém zaměstnání a bez nároku na honorář. Náklady na organizaci koncertů stahujeme na minimum a díky tomu se nám daří vždy téměř celou částku věnovat tam, kam patří. Spolupracujeme jen s těmi, kteří do toho jdou s chutí a nedělají to jen proto, že se to musí. Tato naše filozofie se odráží ve výborné atmosféře našich akcí.

Wine for Help Fest 2017 s charitativní tombolou se koná

12. července 2017 od 19 hodin na lodi Cargo Gallery na náplavce Rašínova nábřeží

Vstupné dobrovolné

Koncertem budou provázet Jitka Nováčková a Jarda Brousil

Zde se můžete podívat i na nová klip Josefa Vágnera  Muž z planety Hollywood

https://www.youtube.com/watch?v=65Qb4h4971o

Zpěvák Josef Vágner slaví letos 10. výročí od chvíle, kdy se stal objevem roku v anketě Český Slavík, a tím i vlastně začal svojí sólovou kariéru. I proto se nyní vrhl na - tak trochu novou etapu svého uměleckého života, lehce novou image a přichází s novým singlem a klipem! Mj. patří k jedněm z nejobsazovanějších muzikálových herců - zpěváků. 

Víno Sting podepsal v pátek 23. 6. v rámci Metronome festivalu.

 

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip