Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte oblíbený inovovaný mop Express System+ pro snadné a hygienické vytírání podlahy

Vyhrajte oblíbený inovovaný mop Express System+ pro snadné a hygienické vytírání podlahy

4.7.2017 - redakce Babinet.cz

Silný pomocník pro váš souboj s nepořádkem Express System+ od Spontexu se blýskl vylepšenou technologií a rozhodně by ve vaší flotile domácích úklidových prostředků neměl chybět.

Express Systém+ jako silný spojenec pro méně námahy

Vložit do kyblíku, vyprat hlavu mopu, nasadit na trn pro ždímání, zatočit a je to. 360 stupňový rotační mechanismus zabudovaný v rukojeti mopu, který bezpochyby je hlavním benefitem nové generace Express Systemu, si zamilujete. A proč? Pro snadnou obsluhu a pro vytírání bez nutnosti ohnout se ke ždímání.

Už žádné zachycené nečistoty – Váš úklid bude hygienický

Oproti předchozí verzi chybí v kbelíku ždímací košík. Mop jednoduše vyždímáte nasazením na trn a následným pohybem rukojeti. S touto novou vychytávkou můžete jednou provždy zapomenout na zachycené nečistoty (vlasy, chlupy apod.), které se nyní při rotaci odstředí spolu s vodou. Míru vyždímání si navíc můžete sami určit počtem rotací.

Vysmejčí každý kout

Jemný návlek ze 100 % mikrovlákna bezpečně zachytí veškerou nečistotu a vlhkost, a to i bez použití čisticích prostředků. Plochý mop je také vhodný pro všechny typy podlah, včetně dřevěných. Díky své speciální anatomii do tvaru L je velmi účinný pro úklid rohů a vytírání podél zdí.

Tak, pusťte se do vytírání efektivně a s radostí!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a nový systém na vytírání podlahy Spontex Express System+ může být váš. Hraje se o 5 setů.

Správnou odpověď naleznete na www.spontex.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marta Buličková - Vracov, Dana Laššová - Dlouhý Most, Jana Sylvestrová - Moravské Budějovice, Monika Havranová - Hromůvka, Věra Heráková - Zlín

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip