Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte jeden ze tří balíčků s gymnastickými pomůckami

Vyhrajte jeden ze tří balíčků s gymnastickými pomůckami

23.6.2017 - redakce Babinet.cz

Inkontinence se může objevit v těhotenství, po porodu, po operaci v malé pánvi (gynekologické operaci nebo operaci prostaty), při cukrovce, obezitě, po prodělané mozkové mrtvici a dalších nemocech. Během léčby se používají inkontinenční pomůcky, které spolehlivě odvádějí moč od těla a zachycují ji uvnitř savého jádra. Inkontinenční pomůcky také pohlcují zápach, který s sebou moč přináší.

Posilování pánevního dna bývá důležitou součástí léčby inkontinence. Povolené svaly pánevního dna jsou totiž častou příčinou nežádoucího úniku moči.

Skvělou pomůckou při posilování pánevního dna je velký gymnastický míč Maxafe, malý míč Soffball a Activa Disk. Nechte se inspirovat naším videem, ve kterém jsme pro vás připravili sérii cviků. Všechny tyto pomůcky využijete i v případě, že se vás inkontinence netýká. Můžete s nimi například posilovat zádové svalstvo.

Chcete vyhrát jeden ze tří balíčků, který obsahuje všechny tři pomůcky na cvičení a pumpičku navíc? Odpovězte správně na soutěžní otázku.

Nápovědu naleznete v článku Inkontinence – cviky


 

 

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Turková - Praha, Felgr Zdeněk - Dvůr Králové nad Labem, Daniela Kotrsová - Praha

Vaše názory

Další soutěže

 • Volba spotřebitelů 2018: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!

  Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Babinet.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2018 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!

 • Soutěžte o knihu Nesmrtelní z Meluhy

  Hrdinský fantasy příběh vás zavede do starověké Indie Získejte novinku z Knihy Dobrovský od indického autora Tripathi Amishe. Jeho...

 • Vyhrajte toaletní vodu Versace Bright Crystal!

  Odpovězte správně na soutžění otázku a 1 z vás získá toaletní vodu Versace Bright Crystal! Bright Crystal přináší intenzivnější verzi...

 • Vyhrajte panenku BABY born Víla

  Pořiďte svým holčičkám speciální limitovanou edici oblíbené panenky BABY born , která se tentokrát proměnila na kouzelnou vílu z pohádky !...

Náš tip