Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte outdoorové sandály TEVA

Vyhrajte outdoorové sandály TEVA

22.6.2017 - redakce Babinet.cz

Teva patří ke špičce mezi výrobci sportovních i módních sandálů. Proto, pokud chcete opravdu kvalitní sandály, vsaďte právě na značku Teva, která zodpovědně inovuje v rovnováze mezi vzdušným designem, jednoduchou funkčností a celodenním pohodlím.

Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů. Zrodila se už před 33 lety v roce 1984 na břehu divoké řeky Colorado. Mark Thatcher, vodácký průvodce, tam řešil se svými svěřenci neustále se opakující problém – co za boty si obout do raftu. Žabky na nohou nedržely a snadno v silném proudu uplavaly, kožené pásky sandálů dřely na patách i nártech a vlhkem se vytahaly a v pevných botách byly nohy celý den mokré… Mark vsadil na jednoduchost a staré žabky si k noze připoutal hodinkovými řemínky Velcro. Tak se zrodily sandály, které bylo možné namočit, na slunci rychle oschly, držely na noze i v říčním proudu a nikde netlačily. Teva se nyní prodává ve více než 40 zemích po celém světě.

Už během 80. letech Teva neustále vylepšovala design svých bot s použitím těch nejlepších dostupných materiálů a technologií. Pokud neexistovaly, tak si je Teva vynalezla. S těmito klasickými sandály zásadně změnila zážitky a vnímání outdoorových aktivit každému, kdo si je byl ochoten nazout.

Tři desetiletí od svého vzniku značka Teva vyrostla v ikonu komfortního a funkčního obutí a už dávno nevytváří jen raftingové sadnály. Pokrývá celou řadu outdoorových aktivity i ležérní městský styl. Teva je současně jedinou značkou bot, kterou když sundáte, tak každý pozná, co jste měli na nohou - #tevatan.

Sandály, co vás podrží

Kolekce sandálů Original Universal zůstává věrná původnímu DNA Tevy. Základní ikonická silueta je zpracována do nejrůznějších variací od jednobarevných pásků, přes řemeslné zpracování kůže, po pestrobarevné vzory. Pásky zaručují správné upevnění chodidla, a navíc jsou vybaveny antimikrobiální ochranou, takže vaše nohy zůstanou svěží po celý den. Jestli hledáte vzdušnou obuv, která obstojí i v náročnějším terénu, jsou tu pro vás sandály z řady Winsted, Hurricane a Terra Fi. Tvarovaná stélka zajišťuje maximální pohodlí, podešev perfektní oporu na každém povrchu a odolný a rychleschnoucí materiál se nemusíte bát namočit ve sladké ani slané vodě.

Výherce získává outdoorové sandály Teva – model Winsted Solid dle vlastního výběru – buď pánské (Navy) nebo dámské (Raspberry).

TEVA Winsted Solid Raspberry – dámské


TEVA Winsted Solid Navy – pánské

www.teva-eu.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vlaďka. Pohnanová - Hejnice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip