Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte tekutý přípravek pro doplnění železa Floradix® Železo+

Soutěžte a vyhrajte tekutý přípravek pro doplnění železa Floradix® Železo+

22.6.2017 - redakce Babinet.cz

Cítíte se unavená, máte pobledlou pleť, lámavé nehty či rozpraskané koutky úst? Možná vašemu tělu nedopřáváte tolik železa, kolik by potřebovalo. Stopový prvek, který je nezbytný například pro krvetvorbu, si totiž naše tělo neumí samo vytvořit, a je tak na nás a našem jídelníčku, abychom ho pravidelně doplňovali. Jenže znáte to, ne vždy jíme to, co tělo skutečně potřebuje.

K doplnění železa tak můžete vyzkoušet tekutý přípravek Floradix® Železo+ vyrobený z přírodních surovin. Kromě dobře vstřebatelné formy železa, kterou je glukonát železnatý, obsahuje i látky podporující jeho vstřebávání, konkrétně vitamín C a výtažky z ovocných šťáv. Ty podporují trávení, brání zácpě, a navíc dodávají přípravku příjemnou chuť. Nechybí ani další tělu prospěšné látky jako vitamíny skupiny B a výtažky z bylin. Patří k nim bylinné extrakty listu kopřivy a špenátu, plodu fenyklu, květu ibišku a řady dalších. Tekutá forma a unikátní technologický postup zaručují výjimečnou kvalitu a stabilitu výrobku, a to i bez použití konzervačních a přídatných látek a barviv.

Odpovězte na soutěžní otázku a 3 vás vyhrají doplněk stravy Floradix® Železo+.

Další informace a správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na webových stránkách www.floradix-zelezo.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz