Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trvalé odstranění chloupků – rychle a šetrně

Trvalé odstranění chloupků – rychle a šetrně

21.6.2017 - redakce Babinet.cz

Ženy nejčastěji trápí chloupky na nohách, v podpaží, v oblasti bikin, na horním rtu a bradě. Mužům zase mnohdy vadí chlupatá ramena, záda, břicho a hýždě. V historických dobách se epilovalo různými metodami, ale vždy to byl náročný proces.

Dnes Vám stačí maximálně 5 návštěv specializované kliniky, rozumný peníz a máte navždy vystaráno. Konečně lze definitivně vyzrát na protivné chloupky, které lidem komplikují život už celé generace. Zasloužili se o to specialisté, kteří vyvinuli špičkový laser Vectus. Využijte ho i Vy a chloupky Vám už nikdy nenarostou!

Nejlepší výsledky mají lidé s tmavými chloupky a světlou kůží

Už se těšíte, až dáte sbohem otravnému holení či bolestivé depilaci? Avšak pozor, ne každá laserová epilace přináší uspokojivé výsledky. Než zacílíte na konkrétní salón nebo kliniku estetické medicíny, ověřte si, s jakými přístroji pracuje.

Absolutně nejvýkonnějším epilačním laserem na trhu (značky Vectus) disponuje pražská Brandeis Clinic. Využívá metodu Skin Tell, která vychází z jedinečnosti lidské pokožky. „U každého klienta přesně určíme intenzitu melaninu a ochlupení kůže, načež nastavíme potřebnou sílu paprsku. Díky tomu je laserové ošetření skutečně efektivní, dokonale přizpůsobené konkrétní pokožce,“ uvádí Anna Brandejs, spoluzakladatelka kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Laserová epilace přístrojem Vectus je vhodná pro každý typ pokožky a většinu barev chloupků, kromě šedivých. Laser totiž na šedý chloupek nezacílí kvůli chybějícímu pigmentu melaninu. Nejlepších výsledků dosahují lidé s tmavými chloupky a světlou kůží. Proto neváhejte a zařiďte si toto ošetření, dokud máte v chloupcích dostatek melaninu.

Jaký je postup trvalé laserové epilace?

Před laserovou epilací vynechte 4 týdny depilaci zvolené oblasti a 24 hodin před zákrokem také solárium a bazén. Ošetřované části těla si den předem oholte.

Laserová epilace Vectus trvá asi 30 minut, v souvislosti s rozsahem epilované oblasti. Počet ošetření určí Váš lékař – objednejte se na ně v rozestupu 4 až 8 týdnů. Laserová epilace je prakticky bezbolestná a ambulantní, takže ihned po ošetření můžete odejít domů bez jakéhokoliv omezení. Případné mírné zarudnutí nebo otok epilované oblasti je normální, žádný strach – vymizí do 24 hodin.

Laserová epilace je samozřejmě zdravotně nezávadná, avšak těhotným ženám se doporučuje počkat s ošetřením až po porodu.

Trvalé odstranění chloupků se vyplatí i cenově

Vědci zjistili, že ženy používající žiletky stráví holením (potřebným zhruba obden) 72 dnů svého života. Depilace voskem sice vydrží déle, ale většinou se nedá využít na všechny oblasti těla, a je dosti nákladná. Vosková depilace nohou, bikin a podpaží vychází asi na 1 600 Kč za měsíc, což činí jen za 5 let téměř 100 000 Kč!

Při využití laseru Vectus zaplatíte za doživotně hladké nohy, oblast bikin a podpaží 29 400 Kč, přičemž procedurám věnujete jen pár hodin Vašeho času. Znamená to mnohem kratší dobu než u žiletek a mnohem nižší cenu než u voskové depilace.

Díky přístoji Vectus máte nejvýše po 5 návštěvách svůj „chlupatý problém“ trvale vyřešen. A to je něco, o čemž mohla Vaše maminka či babička jen snít. Požádejte ještě dnes Brandeis Clinic v Praze o konzultaci se specialistou na trvalou laserovou epilaci.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip