Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kvalitní směs kávy Capsletto a zpříjemněte si každé ráno

Vyhrajte kvalitní směs kávy Capsletto a zpříjemněte si každé ráno

13.6.2017 - redakce Babinet.cz

Mnozí si nedovedou představit začátek dne bez čerstvé ovocné šťávy, jiní nedají dopustit na silné kafe s mlékem. Patříte-li k druhé skupině, pak určitě vyzkoušejte výběrovou kávu od LIMO BARu. Capsletto v sobě skrývá velmi intenzivní a zároveň jemnou, sladší chuť s nádechem čokolády a citrusů. V kapslích naleznete kvalitní zrnka ušlechtilé odrůdy Arabica, která jsou dokonale upražena holandskými velmistry a následně rozemleta na jemný prášek ve zcela odkysličeném prostředí. Káva si uchovává přirozenou intenzitu aromatu také díky včasnému zakonzervování. Čerstvě namletá směs putuje ihned do speciálních, hermeticky uzavřených kapslí. Vy si tak můžete vychutnat nezaměnitelnou chuť kávy se sametově lehkou pěnou. Na výběr máte ze dvou variant – espresso nebo lungo pro větší obsah šálku. Jedno balení obsahuje 10 kapslí, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček, který bude obsahovat 2 balení po 20 kapslích lungo a 2 balení po 20 kapslích espresso!

Nápovědu naleznete na: www.limobar.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Blanka Panošková - Chomutov, Zdeňka Jirásková - Hořičky, Radmila Jachymová - České Budéjovice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz