Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte sadu drobného nářadí 4v1 od Gardeny

Vyhrajte sadu drobného nářadí 4v1 od Gardeny

6.6.2017 - redakce Babinet.cz

Trend nelze přehlédnout: stále více lidí se stěhuje do města. Podle prognóz bude v roce 2050 žít ve městech více než 70 % lidí. Ale ani tam se nebudou chtít vzdát vlastní soukromé zeleně. Bydlení ve městě a vlastní zeleň nemusí být v protikladu. Již dnes je více než polovina balkonů a teras osázena květinami, bylinkami, zeleninou nebo ovocem. Přesně podle hesla: pryč s šedí, zeleň má zelenou!

Drobné nářadí Gardena je promyšlené, šikovné a všestranné. Bude pro vás praktickým pomocníkem při sázení a přesazování okrasných a užitkových rostlin do květináčů nebo záhonků, truhlíků a květinových nádob. Nové, ergonomicky tvarované rukojeti napomáhají práci bez únavy.

Novinka! Sada drobného nářadí

Praktická sada pro všechny hobby zahrádkáře

Tato sada nabízí základní sortiment drobného nářadí GARDENA. Praktická startovací sada obsahuje květinovou lopatku, vyrývač kořínků, zahradní nůžky a rukavice. Skvělý poměr cena/výkon.

Doporučená prodejní cena 660 Kč včetně DPH.

Sada obsahuje:

Novinka! Gardena květinová lopatka Classic

Pro sázení a přesazování

GARDENA květinová lopatka Classic je optimální pro sázení a přesazování v květinových truhlících, květináčích nebo na záhoncích. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s integrovanými měkkými prvky se skvěle drží a její zahnutý konec brání sklouzávání. Květinová lopatka má pracovní šířku 6 cm.

Doporučená maloobchodní cena je 125 Kč včetně DPH.

Novinka! Gardena vyrývač kořínků

Pro snadné odstraňování plevele

Vyrývač kořínků Gardena je užitečným pomocníkem, který by měl být po ruce každého, kdo dbá o vzhled záhonů. Vyrývač se snadno čistí, je v tyrkysovo-černém designu a vyroben z kvalitní oceli. Pracovní délka čepele je 14,5 cm.

Doporučená maloobchodní cena je 270 Kč včetně DPH.

Zahradní nůžky Classic

Picture 1Přesně broušené, ergonomické rukojeti

Zahradnické nůžky Gardena Classic se nejlépe hodí pro stříhání květin a mladých výhonků, ustřihnou větev o průměru až 18 mm. Ergonomicky tvarovaná rukojeť sedí optimálně v ruce. Dvě uchopovací pozice umožňují silné stříhání i rychlé odstřihování. Tyto zahradnické nůžky mají žlábek pro odvod mízy a odřezávač drátu. Pomocí bezpečnostního zámku s jednoruční obsluhou lze nůžky snadno zajistit a bezpečně skladovat.

Doporučená maloobchodní cena je 265 Kč včetně DPH.

Gardena rukavice pro zahradní práce a pro práci s půdou

Pro veškeré práce s rostlinami a půdou.

GARDENA rukavice pro zahradní práce a pro práci s půdou poskytují speciální ochranu před mnoha náročnými úkoly a tam, kde by mohlo být vlhko. Neklouzavý a voděodpudivý latexový povrch na dlaních a konečcích prstů umožňuje skvělý úchop během práce. A zároveň, latexová vrstva zajistí, že vaše ruce zůstanou suché a čisté - hlavně při sázení do vlhké půdy. Vyztužené konečky prstů chrání před nečistotami a vlhkem, tak umožňují jemnou práci s rostlinami a půdou. Pečlivý výběr a elastický pletený materiál zaručuje perfektní tvar, komfort při nošení a prodyšnost. Vaše ruce se nebudou potit!

Doporučená maloobchodní cena je 189 Kč včetně DPH.

ODPOVĚZTE NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU A VYHRAJTE SADU DROBNÉHO NÁŘADÍ 4v1 OD GARDENY!

Další informace a správnou odpověď na soutžění otázku naleznete na webových stránkách www.gardena.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Ondráčková - Olšany u Šumperka, Eva Kratochvílová - Vystrkov, Miroslava Pokorná - Davle

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip