Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte ochutnávkový balíček SKYRU z Bohušovické mlékárny!

Vyhrajte ochutnávkový balíček SKYRU z Bohušovické mlékárny!

25.5.2017 - redakce Babinet.cz

Bohušovická mlékárna v loňském roce uvedla na trh jedinečnou novinku, celosvětově oblíbený proteinový výrobek SKYR. SKYR je fermentovaný mléčný produkt, který má již více než tisíciletou tradici v islandské kuchyni, a jeho obliba stoupá i u nás. Nyní k neochucené variantě a stávajícím ovocným příchutím přibývá SKYR malina a borůvka se sníženým obsahem cukru.

Žij zdravě, žij SKYR!

SKYR. Pod tímto názvem se skrývá mléčný výrobek, který díky fermentaci neobsahuje téměř žádný tuk (0,1 %) a má vysoký obsah proteinů. Je tedy ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. SKYR „dává mužům sílu a ženám krásu“. Vedle neochucené varianty natur nabízí Bohušovická mlékárna na českém a slovenském trhu i ovocné příchutě jahoda, brusinka, broskev s meruňkou a nově také malina a borůvka se sníženým obsahem cukru.

Tajemství zdravého životního stylu

Traduje se, že na Island přivezli SKYR Vikingové, kteří se zde usadili před více než tisícem let. Islanďané od té doby zbožňují sametovou strukturu tohoto neuvěřitelně zdravého mléčného výrobku a dnes je obliba této delikatesy silnější než kdy předtím.

Kromě téměř nulového procenta tuku a vysokého podílu proteinu obsahuje SKYR vápník a vitamin D, tedy složky, které jsou potřebné pro naše kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je ideální snídaní či svačinou v souladu se zdravým životním stylem. Je velmi vhodný i pro těhotné a kojící matky, které potřebují zvýšený příjem bílkovin. Neochucená varianta je ve světě oblíbenou ingrediencí zdravých receptů od pečení, přes mléčné nápoje až po omáčky k masu. Jeho přednosti jistě přispívají k tomu, že Islanďané patří k nejdéle žijícím obyvatelům Evropy.

Islandskou tradiční pochoutku od Bohušovické mlékárny koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Kolonial.cz a dalších. Základní balení (140 g) doplňuje praktická znovu uzavíratelná "rodinná" verze o hmotnosti 350 g ve variantě natur.

Další informace o SKYRU se můžete dozvědět v tomto videu.

www.skyrcz.cz

Tři z vás, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získávají ochutnávkový balíček SKYRU z Bohušovické mlékárny na celý měsíc.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Kejhová - Žižice/Luníkov, Hladíková Anna - Otrokovice, Alena Příhodová - Vodňany

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip