Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte cestovní sadu vlasových přípravků od Brazilkeratin.cz!

Vyhrajte cestovní sadu vlasových přípravků od Brazilkeratin.cz!

25.5.2017 - redakce Babinet.cz

Je to až neuvěřitelné, ale i když se zdála být letošní zima nekonečná, je tu opět sluníčko! Nepřijde vám, že je na světě hned veseleji, když vás sluneční paprsky hřejí do zad?!

Možná už máte naplánovanou i zaplacenou dovolenou, nebo se chystáte vybrat takovou, aby si každý člen rodiny přišel na své. Třeba máte už dlouho naplánovanou služební cestu nebo se nemůžete dočkat dobrodružství v podobě cestování „na vlastní pěst“.

Nezáleží na tom, kam se chystáte, ale jedno je jisté, budete potřebovat mnoho věcí. A my ženy i kosmetiku. Ale kufr není nafukovací, tak čemu dát přednost…?! Mýdlo, šampon, ale kondionér už se nevejde… Teď už nemusíte vybírat, vlasový specialista Brazilkeratin.cz pro vás připravil novinku v podobě cestovní sady.

Tato sada se vyznačuje tím, že obsahuje hydralizovaný keratin a krásně voní po kokosu. Což je pro mnoho z nás vůně dálek… Balení má 100 ml, a to je přesně takové množství tekutiny, které je povoleno při letištních kontrolách do kabinového zavazadla. Už se nemusíte tedy bát, že nastanou při prohlížení zavazadla nějakou problémy.

Užijte si léto bez obavy, že budete mít vlasy častým koupáním v chlorované nebo slané vodě vysušené, roztřepené a bez lesku. Přiznejme se, že na dovolené není dostatek času a ani chuť věnovat se péči o vlasy. Ale s cestovní sadou z Brazilkeratinu.cz můžete být bez obav, vaše kštice bude mít tu nejlepší péči!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje cestovní sadu vlasových přípravků z Brazilkeratin.cz!

Správnou odpověď naleznete na Brazilkeratin.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Rýznarova - Nemile, Irena Pražáková - Litvínov, Alena Tomanová - Praha, Kamila Litvanová - Týn nad Vltavou, Libuše Miklasová - Nedašov

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip