Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Čtenářská recenze: Panenka My Little BABY born® Učím se na nočník

Čtenářská recenze: Panenka My Little BABY born® Učím se na nočník

6.5.2017 - redakce Babinet.cz
Když jsem se dozvěděla, že jsem byla s dcerkou vybraná na testování panenky My Little BABY born(R) Učím se na nočník, byla jsem nadšená, nemohla jsem tomu uvěřit :-)

 

Dcerka má něco málo přes dva roky, je to neposeda a nočník úspěšně ignoruje. Sedne si, ale do vteřiny vstává, že je hotovo a nejde to :-) Doufala jsem, že ji bude panenka inspirovat a na nočníku chvíli vydrží.
Panenka je lehká, akorát do dětských malých ručiček. Župánek je na suché zipy, dítěti jde bez problému vysléci, jen se  hrubší část zipu přichytává k materiálu župánku, ale naštěstí to netahá očka.

 

Lahvička se snadno plní vodou, do ručiček je akorát. Dcerka tedy chvíli bojovala s principem mačkání tak aby docílila "napití" panenky, s tím jsem jí pomohla já nebo čtyřletý bráška.

 

Po posazení na nočníček se panence zmáčkne bříško aby do něj mohla voda vytéct. To zaujalo obě moje děti :-D

 

Panenku si vzala dcerka i do vany, kde ji mohla celou umýt, dát napít a rovnou i vyprázdnit. Na to je panenka dobře přizpůsobená, má měkké tělíčko z nepromokavého materiálu  Po koupání stačí panenku utřít ručníkem a nechat volně proschnout. V napuštěné vaně panenka plave na hladině, nepotápí se.

 

Panence nemám co vytknout, jsem přesvědčena, že musí udělat radost každé malé holčičce :-)
S čistým svědomím můžu My Little BABY born(R) Učím se na nočník doporučit ostatním maminkám.

 

A mé očekávání co se týče dcerky a nočníku? Dcerka se inspirovala a už na něm dokáže sedět a snaží se ho naplnit jako její panenka :-)
Moc děkuji za možnost testovat My Little BABY born(R) Učím se na nočník, vážím si té příležitosti!

 

Monika Taťáková z Brna

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip