Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Uspořádejte nezapomenutelnou grilovačku. V Party pohotovosti vám půjčí vše potřebné!

Uspořádejte nezapomenutelnou grilovačku. V Party pohotovosti vám půjčí vše potřebné!

5.5.2017 - redakce Babinet.cz

Plánujete oslavu narozenin, křtiny nebo svatbu? Váš dům je pro takovou akci příliš malý a restaurace zbytečně drahá? Pak uspořádejte pro svou rodinu a přátele skvělou zahradní party! Vůni a chuti grilovaného masa nikdo neodolá, a když k tomu ještě poteče dobře vychlazené pivo proudem, budou hosté určitě nadšeni. Že na něco takového nemáte potřebné vybavení? V Party pohotovosti si můžete vše zapůjčit.

Je libo steak? Nebo rovnou pečené selátko?

Na žádné správné party nemůže chybět dostatek vynikajícího jídla. Chcete se opravdu blýsknout? Připravte svým hostům místo klobás a steaků lahodné pečené selátko. S Party pohotovostí to není žádný problém, klidně si můžete zapůjčit gril včetně naloženého selete. Kromě grilu na sele jsou k mání i další typy grilů, od malých modelů pro skromnější oslavu až po největší gril G60 3100, který pojme dokonce 400 kg masa. To už je pořádná porce i pro velkou svatbu nebo firemní akci!

Dobře vychlazené pivo žízeň spolehlivě uhasí

Co by to bylo za pořádnou grilovačku bez vychlazeného piva, samozřejmě točeného? Zapůjčení výčepního zařízení je nejsnazší cestou, jak toto svým hostům dopřát. A opět si jej můžete nechat dodat i s připraveným soudkem piva.

Počasí si na vás nepřijde

Vše je naplánované, hosté se těší, ale předpověď počasí na příští dny neslibuje nic dobrého? I tento problém vyřeší Party pohotovost, protože součástí její nabídky je také pronájem párty stanů. Pro slunečné dny se zase hodí zapůjčení slunečníků. Nemusíte mít obavy, rozmary počasí vaši oslavu neohrozí.

Oslavujte, kdykoliv vás napadne

Půjčovna grilů, výčepního zařízení, party stanů a dalšího vybavení pro perfektní zahradní posezení sídlí přímo v centru Prahy, na Smíchově. Nelekejte se, bez problému tu zaparkujete na přilehlém parkovišti. A kdy můžete dorazit? Prakticky kdykoliv! Otevřeno je od 8:00 do 20:00 a to 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Nemáte-li dostatečně velké auto, klidně si můžete půjčit vozík, na kterém vše bez problému odvezete. Anebo si rovnou objednat dovoz party vybavení až na místo určení, tím vám odpadnou veškeré starosti.

Ať už jste se rozhodli na poslední chvíli, nebo svou oslavu plánujete dlouho dopředu, v Party pohotovosti vám vždy vyjdou vstříc. Na vás bude jen si svůj den pořádně užít!

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip