Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o doplněk stravy Superželezo pro dodání železa a kyseliny listové do organismu

Soutěžte o doplněk stravy Superželezo pro dodání železa a kyseliny listové do organismu

2.5.2017 - redakce Babinet.cz

Připadáte si rychle vyčerpaní, unavení i po menší námaze? Připisujete to jarní únavě? Může za tím ale být nedostatek železa! Ačkoli ho je v těle dospělého člověka jen necelých 5 gramů, je pro lidské tělo nezbytné, jeho dlouhotrvající nedostatek může vést k chudokrevnosti, poklesu počtu červených krvinek a snížení obsahu hemoglobinu v krvi. Následkem toho klesá schopnost těla důkladně okysličovat potřebné orgány, a to se mimo jiné projevuje právě rychle nastupující únavou a vyčerpáním.

Důležité proto je snažit se pomoci tělu vrátit hodnotu železa do normálního stavu. K tomu může přispět například doplněk stravy Superželezo od společnosti Favea plus, jenž je založen na unikátním neiontovém mikronizovaném železu v elementární formě, které nezpůsobuje zácpu ani nevolnosti. Přípravek je doplněn kyselinou listovou, což jeho účinek posiluje.

„Nedostatkem železa jsou ohroženy hlavně ženy, u nichž během menstruace dochází k velkým krevním ztrátám. Druhou skupinou jsou pak lidé s nedostatečně vyváženou stravou, v níž je málo červeného masa. Na přísun železa by ale měli dbát i dárci krve a plazmy, těhotné ženy, či vegetariáni,“ vysvětluje praktická lékařka MUDr. Hana Sýkorová a dodává, že zapomínat by na něj neměli ani sportovci, protože při růstu svalové hmoty se zvyšuje i spotřeba železa.

Doplněk stravy Superželezo obsahuje neiontové  mikronizované železo. Jeho výhodou je schopnost se postupně rozpouštět v žaludečních šťávách a tak se postupně vstřebávat. Kombinace s kyselinou listovou, jež je důležitá pro krvetvorbu v kostní dřeni, napomáhá účinek přípravku posílit. Superželezo se doporučuje užívat v podobě 1 tablety jedenkrát denně před večeří, po dobu 1 - 3 měsíců v těhotenství, před dárcovstvím krve nebo plánovanou operací.  Nenahrazuje plnohodnotnou stravu.

Doplněk stravy Superželezo od společnosti Favea plus lze zakoupit v síti lékáren, balení se 30 tabletami stojí cca 100 Kč.

Více informací na www.faveaplus.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček od společnosti Favea plus!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Josef Engelthaler - Praha, František Malý - Uničov, Blanka Hladíková - Nový Bydžov

Vaše názory

Další soutěže

 • Volba spotřebitelů 2018: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!

  Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Babinet.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2018 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!

 • Soutěžte o knihu Nesmrtelní z Meluhy

  Hrdinský fantasy příběh vás zavede do starověké Indie Získejte novinku z Knihy Dobrovský od indického autora Tripathi Amishe. Jeho...

 • Vyhrajte toaletní vodu Versace Bright Crystal!

  Odpovězte správně na soutžění otázku a 1 z vás získá toaletní vodu Versace Bright Crystal! Bright Crystal přináší intenzivnější verzi...

 • Vyhrajte panenku BABY born Víla

  Pořiďte svým holčičkám speciální limitovanou edici oblíbené panenky BABY born , která se tentokrát proměnila na kouzelnou vílu z pohádky !...

Náš tip