Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Novinka v ČR - kreativní sady Re-cycle-me – více zábavy, méně odpadu! Ekologie pro děti hravě a zajímavě.

Novinka v ČR - kreativní sady Re-cycle-me – více zábavy, méně odpadu! Ekologie pro děti hravě a zajímavě.

26.4.2017 - redakce Babinet.cz

Kidtown.cz, internetový i kamenný obchod s kvalitními hračkami pro rozvoj dítěte, představuje novinku v ČR – kreativní sady Re-cycle-me, s jejichž pomocí děti podle své fantazie vytváří umělecká díla z odpadu všeho druhu – PET lahví, nápojových kartónů, krabic apod. Kromě rozvoje fantazie jsou tak děti hravou formou vedeni k základním ekologickým zásadám, učí se aktivně snižovat množství odpadu ve světě a nacházet vlastní možnosti, jak odpad dále využít. Děti se s nadšením vrhnou do „výtvarničení“ a z obyčejného odpadu stvoří krásnou hračku nebo dárek!

Škála kreativních sad holandské značky Re-cycle-me je bohatá – v nabídce Kidtown.cz najdete sady pro holky, pro kluky, ale i mnoho tematických sad včetně větších balení určených k tvoření na narozeninové party nebo ve škole. Každá sada obsahuje různé doplňky, ozdoby, originální spojovací materiál apod.

Vhodné pro děti od 4 let.

Více druhů : https://www.kidtown.cz/vyhledavani/?string=re-cycle-me

Cena: 199,- až 269,- Kč

Prodej: www.kidtown.cz

-----------------------------------

Kidtown.cz

Kidtown.cz je internetový i kamenný obchod s kvalitními hračkami, které rozvíjí fantazii a přirozené schopnosti dětí a podporují psychomotorický vývoj odpovídající věku. Hračky z Kidtown.cz děti baví, vzdělávají a motivují k vlastnímu experimentování a poznávání. Portfolio Kidtown.cz zahrnuje bohatou škálu produktů pro všechny věkové kategorie – stavebnice, hračky, hry, knihy i oblečení. Kidtown.cz nabízí např. značky Sensory Blocks, Magnatiles, Kapla, Kroom, Plan Toys, Hervé Tullet a další. Všechny hračky v nabídce Kidtown.cz prochází přísným výběrem ve spolupráci s odborníky a kromě účelu a kvality provedení je přihlíženo i na nezávadnost použitých materiálů.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip