Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíčky přípravků Swiss s brusinkami a probiotiky

Soutěžte o balíčky přípravků Swiss s brusinkami a probiotiky

26.4.2017 - redakce Babinet.cz

Teplé počasí nabádá k plánování dovolené. Pokud už máte jasno, kam letos vyrazíte, je ideální chvíle zapojit se do naší soutěže. Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků přípravků Swiss, ve kterém najdete Swiss Brusinky Akut a probiotika Swiss Laktobacily „5“.

Brusinky při  letních zánětech

Infekce močových cest jsou vůbec nejčastějším letním onemocněním. Zkušenost s nimi má přes 80 % žen. Navíc celou třetinu pacientek trápí opakovaně. Mezi typické příznaky infekce patří pálení a řezání spolu s neustálou potřebou jít na malou. Pokud se potíže objeví, na nic nečekejte. V mírnějších případech postačí domácí péče a pomoci může i přípravek ze severoamerických brusinek. Brusinky pomohou nejen s prvními patáliemi, ale i s těmi opakovanými. Při nich mohou fungovat jako prevence. V obou případech je ale potřeba pečlivě vybírat, jaký přípravek si naordinujete. Jedním z nejúčinnějších jsou Swiss MEGA BRUSINKY AKUT, které jsou vyrobeny ze severoamerických brusinek a obsahují vysoce koncentrovaný brusinkový extrakt Cran-Max®, při jehož výrobě se zpracovává celý plod včetně vlákniny a ne pouze šťáva.

Zažívání v pohodě

Na pomyslném seznamu nejčastějších letních neduhů se vysoko drží i zažívací potíže. Podle čísel postihly během cestování až 70 procent lidí. Účinnou obranou proti cestovatelskému průjmu je rovnováha střevní mikroflóry. Té lze docílit pomocí užívání probiotik. Nejvhodnější je brát probiotika týden před cestou, během dovolené a ještě týden po návratu domů. K dostání je celá řada přípravků, zvolit byste však měli takový preparát, jenž bude stabilní s ohledem na teplé podnebí a cestu vydrží. Pro dospělé jsou takovým přípravkem Swiss LAKTOBACILY „5“. Jedna jejich kapsle obsahuje šest miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií.

Soutěžte s námi a my tři správné odpovědi odměníme balíčkem doplňků stravy Swiss, ve kterém najdete přípravky Swiss Laktobacily 5 a Swiss Mega Brusinky Akut.  Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Gabriela Živná - Vřesina, Martina Hodková - Tábor, Ivanka Lisová - České Budějovice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip