Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Modelace prsou aneb Jak získat krásná prsa bez implantátů

Modelace prsou aneb Jak získat krásná prsa bez implantátů

19.4.2017 - komerční sdělení

Trápí vás pokleslá, ochablá ňadra? Podepsal se na nich věk, těhotenství, kojení nebo hubnutí?.

Při tomto zákroku Vám plastický chirurg prsa „vyspraví” tak, že zmenší nadbytečný kožní kryt pod dvorcem, a vysune nízko uložené dvorce do normální polohy. Část vlastní tkáně pod kůži se přesune ze spodní části do vrchní části prsou.  Tím získají prsa mladistvější vzhled a budí dojem, že jsou větší.

Po operaci se dočkáte zcela přirozeného efektu a Vaše nová atraktivní prsa Vám zvednou sebevědomí. Modelace ochablých prsou je vždy velmi efektní a přináší velkou radost pro pacientku i pro operatéra. Ženy, které už modelaci podstoupily, uvádějí, že jim znovu získaný mladistvý vzhled prsou vylepšil sexuální život. Potvrdily si tím odvěkou pravdu – že pěkný dekolt přitahuje zájem mužů spolehlivěji než cokoliv jiného!

Modelace prsou nemusí znamenat, že ochablá prsa vylepšíme jen odstraněním přebytečné kůže, ale jak už bylo zmíněno, můžeme je zvětšit i pomocí vlastní tkáně, nebo zvětšit vlastním tukem odebraným liposukcí například z bříška. Popřípadě můžeme vložit i silikonový implantát.

Modelace prsou krok za krokem

  • Prvním krokem je konzultace s lékařem, dohodnutí termínu a absolvování předoperačního i ultrasonografického vyšetření prsou.
  • Před zákrokem chirurg zajistí fotodokumentaci Vašeho hrudníku a zakreslí na něho operační řezy.
  • Modelace prsou trvá zhruba 2 hodiny a provádí se v celkové anestezii. Chirurg provede řezy, jimiž zredukuje nadbytečnou tkáň, a sešitím operačních ran vymodeluje Vaše prsa do požadovaného tvaru. Popřípadě vloží silikonový implantát, nebo zvětší prsa vlastním tukem, to vždy po dohodě s pacientkou.
  • Nakonec do ran zavede drén, který je prevencí vzniku krevního výronu, a hrudník Vám zafixuje elastickým obvazem.
  • Následující den se drén odstraní a podle individuálního zhodnocení zdravotního stavu klientky odcházejí domů, nebo ještě jeden den setrvají na klinice.

Co se děje první týdny a měsíce po zákroku
Po modelaci prsou je nezbytné nosit 6 týdnů speciální elastickou modelovací podprsenku. Asi po 2 týdnech od zákroku se můžete vrátit do práce, ale ještě 2 měsíce se vyhýbejte fyzické námaze, sportu a především zvedání těžkých předmětů.

Řada zájemkyň o modelaci prsou se ptá na to, jak dlouho budou vidět jizvy.  Pro modelaci prsou jsou charakteristické jizvy po obvodu ňader, další mohou vést od dvorce dolů a vytvářet tak tvar písmena „T“. Už za 3 až 6 měsíců po zákroku si všimnete, že jizvy začínají přirozeně blednout. Po kompletním zhojení ran můžete tomuto procesu napomoci tím, že budete provádět pravidelnou tlakovou masáž příslušných míst, a aplikovat silikonové náplasti pro výživu a hydrataci zjizvené tkáně.

Dopřejte si nadstandardní péči Brandeis Clinic

Pro ještě větší zjemnění, vyhlazení a zneviditelnění jizev Vám pražská klinika plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic po modelaci prsou nabízí také zjemnění vzhledu jizev laserem. Pro více informací navštivte recepci Brandeis Clinic v ulici Králodvorská 13 v Praze 1 (vchod za OD Kotva), nebo ji kontaktujte na telefonním čísle +420 226 291 640 a e-mailu info@brandeisclinic.cz.

Vaše názory

Vaše názory

Sax
20.11.2018 15:21

obavam se, že tohle vyřeší právě jenom plastická operace a nic jiného. Taky o ni uvažuji, jenom se bojim bolesti.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip