Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o uzeniny Schneider Selection

Soutěžte o uzeniny Schneider Selection

15.4.2017 - redakce Babinet.cz

Velikonoční svátky jsou spojeny s návštěvami sousedů a koledníků. Co podávat na stůl, když hosté jsou za dveřmi? Není třeba si lámat hlavu, zkuste třeba připravit slavnostní chlebíčky, na které nazdobíte delikátní, ručně vyrobenou a unikátně upečenou Pečenou šunku SCHNEIDER Selection!

Jemná, delikátní a vyvážená chuť, bez přidaných aromat, s křupavou ručně nařezanou kůží, to je Pečená šunka SCHNEIDER Selection. Vyrábí se výhradně z čerstvého vepřového masa pocházejícího z výběrových chovů a je unikátně pečená ve speciální peci. Při její výrobě se kusy libové kýty vloží do pečicích nádob. V nich se maso nejprve tepelně opracuje, následně se překryje vepřovou kůží. Poté se šunka upeče ve speciálním pečicím tunelu - velkovýrobní verzi běžné domácí horkovzdušné trouby - při teplotě od 140 do 240°C.

Celá výroba až na kalibraci probíhá ručně! Šunka má vynikající masovou a jemnou chuť právě upečeného masa. Oceníte ji nejen při slavnostních příležitostech, ale zachutná Vám i jen tak, když zatoužíte po něčem dobrém. Pečená šunka SCHNEIDER Selection obsahuje 85 % vepřové kýty, balení o hmotnosti 100 gramů zakoupíte v obchodních řetězcích za 29,90 Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.jaknavelkeveci.cz

Co můžete vyhrát? 3 x balíček s miniuherákem Schneider Selection a dalšími uzeninami Schneider.

Soutěž probíhá od 15. 4. do 2. 5. 2017
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Co se nachází na webu www.jaknavelkeveci.cz

zajímavé recepty

informace o objevech

příběhy ze života

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!