Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Čtenářské testování: stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE

Čtenářské testování: stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE

17.4.2017 - redakce Babinet.cz

Na začátek bych ráda moc poděkovala za možnost testování Tefal Smoothie mixéru. Předem jsem si pročetla několik recenzí a přišlo, že to bude nějaká "plašmuška", co nezvládne ani mrkev, ale říkala jsem si, ale co, aspoň na jahody a banány to bude dobré.

Pak konečně zazvonil pošťák a my s dcerkou našly pár kousků ovoce a hned se na něj vrhly, že uděláme koktejl. Sestavený byl mixér raz dva, intuitivně i bez návodu.

První drink byl z jablka,banánu a pár mražených malin,borůvek a mléka. Stačilo pár stlačení a už jsme se mohli napít. Setkalo se s úspěchem i u prcků, až na ten zvuk, u kterého malý zpočátku plakal. Teď už říká brm brm a dobrý.

Další den byl nápoj z jablek,mandarinek a mrkve, které jsem se trochu obávala, ale pár stlačení, podržení a mixér si poradil i s tvrdou mrkví. Tak potom přišly na řadu i zmrzlé velké jahody s mlékem a taky bez problémů.

Takže za nás velká spokojenost, děláme nápoje nebo zmrzliny z ovoce do tvořítek na nanuky. Zkusila jsem i ovesné vločky s vylouhovaným mákem na makové mléko a na to to tedy není, mák to nepobralo, ale to nevadí.

Až teď mě napadlo, že tím, že není teplo, jsme nezkusili led, ale myslím, že alespoň na tříšť to nebude problém.

Tím, že je dcerka s nástupem do školky teď každou chvíli nemocná a my pak od ní, jsme potřebovali doplňovat vitamíny a touhle formou je to super, případně co se nesní z ovoce, udělám na pití nebo jako zmrzlinku a všichni spokojení. Za mě má Tefal palec nahoru, jen by se hodila rovnou ještě jedna lahev na pití, třeba i menší, ať můžu podělit členy rodiny nebo dát tátovi do práce a my zároveň mixovat. Takže tu chci dokoupit.

Ale jinak bezva a jsem moc ráda, že jsem byla vybrána a přes původní pochybnosti z recenzí na heurece apod jsem byla mile překvapena a doporučuji ho :o)

 

Hezký den, Eva Zahradníčková

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip