Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Zatočte se slimáky bez obav o zdraví dětí a domácích mazlíčků!

Zatočte se slimáky bez obav o zdraví dětí a domácích mazlíčků!

13.4.2017 - redakce Babinet.cz

Jen co povyrostou sazeničky zeleniny nebo květin na záhonech či ve skleníku, odnikud se vynoří zástupy hladových slimáků. Boj s nimi může být náročný, zvlášť pokud nechcete na jejich hubení používat chemické látky či jedy ze strachu, že je vaše dítě, pes nebo kočka omylem ochutná. Pro všechny starostlivé rodiče a majitele domácích mazlíčků jsme objevili přírodní přípravek, který je zcela bezpečný a přitom zaručeně účinný.

Německý přípravek Ferramol je biologicky odbouratelný a obsahuje naprosto přírodní účinnou látkou, proto při náhodném požití neuškodí dětem, pejskům, kočičkám ale ani ježkům, ptákům, žížalám a dalším užitečným organismům, které se na zahradě mohou vyskytovat. Ferramol je tou pravou volbou, pokud chcete zdravou zahradu bez škůdců a bezpečné prostředí pro děti i zvířata.

Jeho účinnou látkou je fosforečnan železitý, který se běžně vyskytuje ve volné přírodě, takže neškodí ani půdě, rostlinám nebo úrodě. Můžete ho tedy použít i v blízkosti zeleniny a bylinek bez ohledu na to, kdy se chystáte na sklizeň.

Výhodné je, že s Ferramolem zároveň odpadá nepříjemné sbírání a likvidace slimáků. Slimáci se totiž po pozření prostředku uchýlí do úkrytů pod zem, kde uhynou. Pozitivní je, že účinnost granulí nesnižuje ani déšť, zálivka a vlhké počasí, za kterého slimáci především vylézají ven. Pokud nechcete pořádat noční hony na slimáky, používejte Ferramol. Nebudete litovat. Tento přírodní přípravek proti slimákům vám ušetří čas a zároveň neohrozí vaše domácí mazlíčky.

Více na www.neudorff.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip