Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Mléčné sklo Marka Epsteina v Divadle Rokoko

Mléčné sklo Marka Epsteina v Divadle Rokoko

12.4.2017 - redakce Babinet.cz

Divadelní hru lze zažít i jinak. Přijďte ve středu 3. května 2017 od 19 hodin do Divadla Rokoko na scénické čtení detektivní hry Marka Epsteina Mléčné sklo. V hlavních rolích detektivů, vyšetřujících vraždu, se představí Aleš Procházka a Lukáš Jurek.

Dan Schwartz a kapitán Miler se nerozdělili na dobrého a zlého policajta, zlí jsou oba, hlavně na sebe navzájem. A společně zažívají pocit, že dozvědět se v dnešní době pravdu není právě jednoduché. Poradí si s případem a najdou vraha? Více se dozvíte na scénickém čtení hry Mléčné sklo. V dalších rolích uslyšíte Henrietu Hornáčkovou, Milana Kačmarčíka a Zbigniewa Kalinu.

Marek Epstein (foto)

Marek Epstein je jeden z nejúspěšnějších scenáristů mladé generace. V roce 2003 absolvoval na FAMU obor scenáristika a dramaturgie. Podle scénáře Amen Sam z roku 2004 vznikl o tři roky později film ROMing v režii Jiřího Vejdělka. Za scénář ke snímku BrainStorm (2008) získal televizní cenu Elsa. Je také autorem například štědrovečerní pohádky Šťastný smolař (2012) a kriminálního seriálu Clona (2014). Mimo televizní tvorbu jsou nejznámější jeho filmy Grandhotel (2006), Václav (2007), či Signál (2012).

Vstupenky na scénické čtení je možné zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko, nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip