Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zažeňte únavu a dodejte tělu novou energii. Vyhrajte balíček produktů Herbalife

Zažeňte únavu a dodejte tělu novou energii. Vyhrajte balíček produktů Herbalife

11.4.2017 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček produktů Herbalife. Tři výherci soutěže získají balíček „první pomoci“, který obsahuje:

• Osvěžující Instantní bylinný nápoj s výtažky zeleného a černého čaje

• Výživnou a nutričně vyváženou tyčinku, která zažene hlad a dodá potřebné živiny

• Tablety LiftOff s obsahem kofeinu, které zatočí s jarní únavou

• Proteinovou tyčinku, která poslouží jako zdravá svačinka po cvičení

Nízkokalorický osvěžující nápoj ze směsi kvalitních černých a zelených čajů obohacený o výtažky květu slézu, ibišku a kardamonu vám dodá energii a podpoří metabolismus. Jeden šálek instantního bylinného nápoje obsahuje 85 gramů kofeinu, který odbourá únavu, zaktivizuje vaši mysl a zlepší soustředění. Nápoj lze připravit jako ledový osvěžující nápoj nebo jako teplý čaj.

Výživná tyčinka Express je nutričně vyvážená svačinka s nízkým obsahem kalorií (207 kcal), 13g proteinu pro podporu tvorby beztukové svalové hmoty a 8g vlákniny pro zlepšení trávení. Tyčinka představuje ideální zdravé jídlo sbalené na cesty.

Energii znovuzískáte díky tabletám LiftOff, ze kterých připravíte nízkokalorický energetický nápoj s obsahem kofeinu. Ten pomáhá zlepšit ostražitost a soustředění organismu. Osvěžte se nápojem, který mimo jiné obsahuje 100 % doporučeného denního množství vitaminu B a C.

Herbalife Proteinová tyčinka je bohatým zdrojem bílkovin, které napomáhají růstu a udržování svalové hmoty. Každá tyčinka poskytuje tělu vyvážený poměr bílkovin a cukrů, dále vitamíny E, B1, B2, B5, B6 a B12, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Tyčinka s obsahem 139 kilokalorií je chutná a výživná svačinka, kterou si můžete dopřát po cvičení nebo na cestě do práce.

Pro více informací o produktech společnosti Herbalife navštivte www.herbalife.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!