Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zažeňte únavu a dodejte tělu novou energii. Vyhrajte balíček produktů Herbalife

Zažeňte únavu a dodejte tělu novou energii. Vyhrajte balíček produktů Herbalife

11.4.2017 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček produktů Herbalife. Tři výherci soutěže získají balíček „první pomoci“, který obsahuje:

• Osvěžující Instantní bylinný nápoj s výtažky zeleného a černého čaje

• Výživnou a nutričně vyváženou tyčinku, která zažene hlad a dodá potřebné živiny

• Tablety LiftOff s obsahem kofeinu, které zatočí s jarní únavou

• Proteinovou tyčinku, která poslouží jako zdravá svačinka po cvičení

Nízkokalorický osvěžující nápoj ze směsi kvalitních černých a zelených čajů obohacený o výtažky květu slézu, ibišku a kardamonu vám dodá energii a podpoří metabolismus. Jeden šálek instantního bylinného nápoje obsahuje 85 gramů kofeinu, který odbourá únavu, zaktivizuje vaši mysl a zlepší soustředění. Nápoj lze připravit jako ledový osvěžující nápoj nebo jako teplý čaj.

Výživná tyčinka Express je nutričně vyvážená svačinka s nízkým obsahem kalorií (207 kcal), 13g proteinu pro podporu tvorby beztukové svalové hmoty a 8g vlákniny pro zlepšení trávení. Tyčinka představuje ideální zdravé jídlo sbalené na cesty.

Energii znovuzískáte díky tabletám LiftOff, ze kterých připravíte nízkokalorický energetický nápoj s obsahem kofeinu. Ten pomáhá zlepšit ostražitost a soustředění organismu. Osvěžte se nápojem, který mimo jiné obsahuje 100 % doporučeného denního množství vitaminu B a C.

Herbalife Proteinová tyčinka je bohatým zdrojem bílkovin, které napomáhají růstu a udržování svalové hmoty. Každá tyčinka poskytuje tělu vyvážený poměr bílkovin a cukrů, dále vitamíny E, B1, B2, B5, B6 a B12, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Tyčinka s obsahem 139 kilokalorií je chutná a výživná svačinka, kterou si můžete dopřát po cvičení nebo na cestě do práce.

Pro více informací o produktech společnosti Herbalife navštivte www.herbalife.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Tesaříková Fanynka - Uherský Brod, Věra Hubená - Otrokovice, Stanislava Koišová - Praha

Vaše názory

Další soutěže

 • Vyhrajte kosmetickou řadu Nivea Creme Care!

  Zúčastněte se naší soutěže a můžete vyhrát kosmetickou řadu Nivea Creme Care! Sada obsahuje: výživné tělové mléko Body Milk 400 ml +...

 • Vyhrajte stavebnici Kapla

  Úžasné malé vydání stavebnice Kapla, pro milovníky dřeva a stavění, kteří se ani na chvíli bez Kaply nedokážou obejít! Stavebnice obsahuje...

 • Vyhrajte s Auto Kelly skvělou navigaci TomTom!

  Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte s Auto Kelly skvělou navigaci TomTom! Stačí správně odpověď na soutěžní otázku.  

 • Vyhrajte mobilní telefon Honor 6A!

  Pokud sháníte telefon, který je odolný , zvládá všechny základní funkce i něco navíc, není drahý, a k tomu také dobře vypadá , je Honor 6A...

Náš tip