Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte test Veroval® a chraňte se před boreliózou!

Vyhrajte test Veroval® a chraňte se před boreliózou!

10.4.2017 - redakce Babinet.cz

Každý rok se v Česku objeví až 4 500 případů lymeské boreliózy. Ve 20 až 30 % nákaz se ovšem neprojeví typické příznaky, a tak borelióza může nepozorovaně přejít do horších stádií. Včasná diagnóza je proto zvlášť důležitá. Ideální je tedy mít po ruce domácí diagnostický test Veroval® na zjištění borélie z klíštěte, který vám prozradí, zda bylo nebo nebylo dané klíště bakteriemi borélie nakaženo. Novinku ocení lidé především v letních měsících, kdy je riziko nakažení boreliózou nejvyšší.

Domácí test obsahuje návod s podrobnými instrukcemi, které vás testováním provedou krok po kroku. Můžete se navíc podívat na instruktážní videa, která naleznete na webu www.veroval.cz či na YouTube kanálu společnosti HARTMANN – RICO. Domácí test Veroval Borélie z klíštěte je volně dostupný v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb za doporučenou maloobchodní cenu 299 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázkua 5 z vás vyhraje test Veroval®

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Venglová Hana - Liberec, Jaroslava Kovaříková - Otrokovice, Jitka Veselá - Lázně Toušeň, Simona Gebauerová - Domoradovice, Ing. Pavel Kašpárek - Úsilné

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip