Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Antistresové techniky: Relaxujte chytře bez ohledu na věk!

Antistresové techniky: Relaxujte chytře bez ohledu na věk!

9.4.2017 - redakce Babinet.cz

Originální české šrafovačky jsou prvním formátem tohoto typu v Čechách, který pro vás vymyslel známý ilustrátor Matěj Pospíšil, autor spojovánek pro dospělé. Jde o zcela nový trend v relaxaci a zábavě̌! Kniha obsahuje celkem 22 skic obrazů světových ikon, které se stanou skutečným uměleckým dílem teprve poté, co si jej čtenář̌ sám vyšrafuje.

Princip tvorby je velmi jednoduchý: každý obraz se skládá z políček označených čísly 1, 2 nebo 3, která označují způsob šrafování (detailní postup najdete v českém i anglickém jazyce v úvodu knihy).

Každý obraz si lze snadno vytrhnout a následně̌ zarámovat. Relaxujte chytře bez ohledu na věk!

Výběr ikon z knihy: Alfred Hitchcock, Albert Einstein, Bob Marley, Abraham Lincoln, John Lenon, Marilyn Monroe, David Bowie, Audrey Hepburn, Martin Luther King, matka Tereza, James Dean, Winston Churchill, Elvis Presley...

Spojovánky

Originální́ české́ Spojovánky - Divá zvěř a Hvězdná obloha jsou dílem ilustrátora Matěje Pospíšila. Relaxujte.  Potřebujete jen tužku, otevřenou mysl a obrazy máte za 30 minut hotové́! Navíc každé́ dílo bude originál jen díky vám. Spojovánky jsou po antistresových omalovánkách novým trendem v relaxaci a zábavě̌ ve světě̌ i u nás.

10.000 tahů k odpočinku!

Vydává Došel karamel s.r.o.

AUDIO: Co o své tvorbě Šárce Málkové řekl ilustrátor a grafik Matěj Pospíšil.

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip