Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Anti Cellulite SPA zformujte svoji postavu před blížící se plavkovou sezónou!

Vyhrajte Anti Cellulite SPA zformujte svoji postavu před blížící se plavkovou sezónou!

4.4.2017 - redakce Babinet.cz

S jarem přichází i nejvyšší čas začít s bojem proti celulitidě a s formováním postavy pro letní plavkovou sezónu. S tím skvěle pomůže speciální anticelulitidní přípravek Anti Cellulite SPA od české kosmetiky na francouzských základě For Life & Madaga. Přípravek našemu tělu poskytne intenzivní kúru bojující proti celulitidě, zároveň má příjemnou texturu, je lehce vstřebatelný a na kůži nezanechává nepříjemnou vrstvu. Díky obsahu unikátních selegovaných látek z mořských řas, které jsou hodnoceny jako jedny z nejúčinnějších na světě, zvládne výrazně zvýšit uvolňování tuků, omezí ukládání rezervních tuků, zabrání také nadměrnému hromadění vody v buňkách, zvýší mikrocirkulaci a zabraňuje i otokům. Díky svým klinicky prokázaným účinkům zlepšuje stav partií zasažených celulitidou, a to včetně zeštíhlení až o 4 cm za 30 dní a pomáhá k formování postavy v oblasti hýždí a nohou. Přípravek je vhodné aplikovat krouživými masážními tahy, pravidelně ráno a večer, po dobu jednoho až tří měsíců. Pro dokonalé léto s vysněnou postavou, bez nevzhledné celulitidy.

www.forlifemadaga.com

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3  vás vyhrají speciální anticelulitidní přípravek Anti Cellulite SPA od české kosmetiky na francouzských základě For Life & Madaga.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!