Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 balíčky (Inofolic Combi + Folandrol) pro páry snažící se o potomka

Soutěžte o 3 balíčky (Inofolic Combi + Folandrol) pro páry snažící se o potomka

24.3.2017 - redakce Babinet.cz

Soutěžní balíčky, které jsou vhodným doplňkem stravy pro páry snažící se o potomka, obsahují inositoly. Jedná se o méně známé vitamíny, patřící do skupiny vitamínů B. Konkrétně je to vitamín B8, běžně se vyskytující například v ovoci, fazolích, zelí nebo v mléce. Za normálních okolností ale nejsme schopni sníst tak velké množství potravin, aby tělo mělo inositolů dostatek. Proto je nejvhodnější užívat inositoly v kombinaci s kyselinou listovou ve formě doplňku stravy.

Inofolic Combi je doplněk stravy s jedinečným složením D-chiro-inositolu, myo-inositolu a kyseliny listové v období zvýšené potřeby těchto látek, který je vhodný též pro specifické skupiny žen, např. ženy s nadváhou (BMI > 25), obezitou nebo metabolickým syndromem. Účinná forma měkkých gelových kapslí zabezpečuje optimální dostupnost a vstřebatelnost složek přípravku.

Inositoly jsou důležité i pro muže. Dostatečný přísun myo-inositolu zajistí mužům Folandrol, který je doplněn o důležité antioxidanty, jako je třeba vitamin E, kyselina listová nebo selen. Díky svému složení tak Folandrol přispívá k ochraně spermií před oxidačním stresem a podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání. Může přispívat mužskému reprodukčnímu zdraví v období, kdy se pár snaží o potomka.

Více na www.inofolic.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miriam Bělušová - Tišnov, Drábková Dagmar - Mladá Boleslav, Marcela Drsová - Jindřichův Hradec

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip