Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Toužíte po hollywoodském úsměvu? Navštivte estetickou stomatologii Brandeis Clinic

Toužíte po hollywoodském úsměvu? Navštivte estetickou stomatologii Brandeis Clinic

19.3.2017 - komerční sdělení

Zářivý úsměv s krásnými zdravými zuby, takzvaný hollywoodský úsměv, je snem snad každého člověka. A je to přirozené, vždyť pěkné zuby jsou naší vizitkou. Odrážejí, jak o ně pečujeme, i naši celkovou zdravotní kondici a životní styl.

Možná máte na zubaře nepříjemné vzpomínky, dnes už jsou ale jiné možnosti. Navíc, začít s profesionální zubní péčí není nikdy pozdě! Stomatologové z Brandeis Clinic vytvářejí zubní náhrady z nejkvalitnější keramiky, na počkání a s dokonalým vzhledem. Vynikající výsledky a příznivé ceny jsou důvodem, proč toto oddělení estetické stomatologie navštěvuje stále více klientů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Stačí správné rozhodnutí, a můžete mezi ně patřit i Vy.

Až 20 korunek za jeden den a na jednom místě

Brandeis Clinic disponuje dvěma speciálními roboty, díky nimž Vám stomatolog vyrobí zubní korunku či fazetu přímo v ordinaci, a poté Vám ji ihned nasadí. Vyhnete se tedy nepříjemné etapě nošení dočasných, mnohdy nekvalitních náhrad, které navíc barevně či tvarem neodpovídají okolním zubům. Stomatologové z Brandeis Clinic Vám dokážou za jediný den zhotovit až 20 korunek!

A k tomu má Brandeis Clinic ještě nejméně 6 dalších výhod:

  1. Bezbolestné sundání starých korunek.
  2. Bezbolestné nasazení nových korunek.
  3. Možnost analgosedace, máte-li strach z ošetření.
  4. Bezplatnou vstupní konzultaci *.
  5. Korunky zhotovené s chirurgickou přesností – díky T-scanu vyrábíme korunky, které respektují Váš skus a nejsou vystaveny nadměrnému tlaku.
  6. Možnost sjednání rychlé půjčky – bez akontace a na veškerou stomatologickou péči.

Vytváříme mistrovská díla v podobě nádherných zubů

Stomatologové z Brandeis Clinic „vyrábějí“ prakticky obratem dokonalý úsměv pro pacienty se silně poškozenými zuby (například po autonehodě), často však pomáhají i klientům, kteří potřebují 1 nebo 2 korunky.

Ukázka výsledků estetické stomatologie Brandeis Clinic

Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka kliniky uvádí: „Naší každodenní prací nejsou jen opravy zubních kazů či léčení zánětů. Vytváříme mistrovská díla v podobě nádherných zubů ve stylu hollywoodských hvězd!“ Doplňuje, že ani komplikovaná ošetření nejsou problém:

„Kromě estetických zákroků provádíme i náročné výkony, jako například transplantaci čelistní kosti pro zavedení zubních implantátů.“

Pokud Vám stav chrupu neumožňuje smát se naplno a bez zakrývání úst, domluvte si co nejdříve bezplatnou konzultaci* na oddělení estetické stomatologie Brandeis Clinic. Můžete k tomu využít online kontaktní formulář.

* časově omezená akce

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip