Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kosmetický tip: Svěží pleť díky péči, která chutná

Kosmetický tip: Svěží pleť díky péči, která chutná

19.3.2017 - redakce Babinet.cz

Jaro bývá synonymem pro novou životní energii, čerstvost a svěžest. Pokud chcete v tomto krásném čase rozzářit svou pleť, zkuste netradiční péči, kterou si doslova vychutnáte. Mimořádně vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové si totiž můžete dopřát v podobě lahodného nápoje, který vaši pleť vyživuje zevnitř.

Kolagen, který má jméno

Kolagen je základním prvkem pojivové tkáně a klíčovým proteinem, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže. S přibývajícím věkem tvorba kolagenu klesá a snižuje se i síla a odolnost jeho vláken. Je proto vhodné věnovat pozornost jeho doplnění. V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je použit hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje 18 pro naše tělo cenných aminokyselin a více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná.

Značková kyselina

Často se rozhodujeme podle značek dobře viditelných na obalu přípravků. Značkové ale mohou být i obsažené složky. Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA obsahuje kvalitní značkovou kyselinu hyaluronovou HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání. Dokáže zadržovat vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti, která je nezbytná pro její pružnost a svěží vzhled. Podporuje také obrannou funkci kůže a chrání tak před pronikáním škodlivých látek do těla.

Jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky.

Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA je 599 Kč za 390g balení, které představuje 30denní program na zlepšení kvality pleti. K dostání je v prodejnách dm, Rossmann, drogeriích Teta a vybraných lékárnách. Více na www.liftea.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip