Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a zbavte se únavy a škodlivin ze svého těla!

Soutěžte a zbavte se únavy a škodlivin ze svého těla!

15.3.2017 - redakce Babinet.cz

Jaro přichází a s ním i jarní únava, která potrápí téměř každého čtvrtého z nás. Jejími příznaky jsou vyčerpání, ztráta energie a apatie. Doba trvání se může lišit, ale obvykle byste se s ní měli vypořádat do konce dubna. Nechcete-li čekat až sama odezní, soutěžte s námi o balíček přípravků Swiss, jenž obsahuje Swiss Magnesium „1“ a Swiss Ostropestřec Forte, který vám pomůže zbavit se škodlivých látek.

Bez hořčíku to nepůjde

Právě hořčík, neboli magnesium je obzvláště při jarní únavě nepostradatelné. Přispívá totiž ke snížení únavy a vyčerpání. Tento prvek je nezbytný pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Obecně lékaři doporučují na počátku jara při prvních náznacích únavy brát vitamínové i minerální preparáty minimálně po dobu tří týdnů. Kromě toho hořčík pomůže i při sportu. Jeho dostatečné množství pomůže zabránit svalovým křečím a podporuje správnou činnost svalů. Takže se vyvarujete nepříjemným pocitům, že druhý den budete cítit celé tělo. Rozlučte se tedy s únavou a užijte si jaro s elánem za pomoci přípravku Swiss Magnesium “1“, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Navíc balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Jarní úklid od škodlivin

Důkladný jarní úklid by se neměl týkat jen vašeho domova, ale i těla. Proto se nyní všude píše o očistě a detoxikaci. Při ní je doslova zázračným pomocníkem ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí plném chemikálií a jedů. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat. V tom vám pomůže novinka Swiss Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem silymarinu, což je účinná látka ze semen ostropestřce mariánského, který játra nejen chrání a detoxikuje, ale i regeneruje po všech druzích jaterních onemocnění. Pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při jarním „úklidu“ těla od nečistot.

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Swiss, který obsahuje Swiss Ostropestřec Forte a Swiss Magnesium „1“. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vlasta Havelková - Týnec nad Sázavou, Žabka Zdeněk - Pardubice, Božena Holešinská - Šardice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip