Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  AUDIO: Povídání o české kosmetice na francouzských základech.

AUDIO: Povídání o české kosmetice na francouzských základech.

12.3.2017 - redakce Babinet.cz

O víkendu proběhl v Praze kosmetický veletrh a my jsme se s mikrofonem zastavili u stánku, kteý prezentoval českou kosmetiku na francouzských základech For Life & Madaga. O jejich produktech a také novince, která je nyní na trhu, jsme si povídali s ředitelem společnosti ing. Romanem Dvořákem a kosmetičkou Janou Chamerovou.

Novinka: My Secret Exclusive Eye Cream.

Unikátní přípravek zajistí pokožce dokonalou hydrataci, vyhlazující anti-age efekt a ochranu před vnějšími vlivy prostředí. Obsahuje účinné aktivní látky jako je výtažek z hlubokomořské řasy, kyselinu hyaluronovou II. generace, Medilan, bambucké máslo nebo panthenol. Díky svému bohatému složení dodá pleti hydratační a okamžitý vypínací efekt, podpoří tvorbu kolagenu a elastinu, ochranu pleti a její zklidnění. Novinka My Secret Exclusive Eye Cream také napomáhá předejít tvorbě vrásek, dodává jemné pleti očního okolí energii a zlepšuje i její kvalitu. Krém má navíc příjemnou lehkou texturu, která se snadno a rychle vstřebává.

My Secret Exclusive Eye Cream je dodáván v luxusním balení s praktickým aplikátorem, který umožní snadné a přesné nanášení. Dopřejte pokožce očního okolí skutečnou péči hodnou 21. století.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip