Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Čtenářské testování ovečky Baby Annabell® Newborn

Čtenářské testování ovečky Baby Annabell® Newborn

10.3.2017 - redakce Babinet.cz

Na začátek bych chtěla moc poděkovat za možnost zapojit se do testování, velmi si vážím toho, že jsem týmem Babinet.cz byla vybrána právě já a moje dvě holčičky.

Ovečka se nám moc hodila, neboť starší dcera slavila 5-té narozeniny a mladší dcerka, které je 8 měsíců měla svátek.

Balíček dorazil velmi rychle a protože jsem věděla, jaký bude obsah, tak jsem ho nechala rozbalit starší dcerku. Po rozbalení na ovečku koukla a zhodnotila, že to byl asi balíček pro ségru. Nicméně, jak ji podávala sestřičce, tak si všimla značky Baby Annabell®, takže hned obrat, neboť den předtím dostala Baby Annabell® panenku. „Jé mamíííí, to ovečka k moji panence!“ Ovečku za žádnou cenu nechtěla dát z ruky, hned první den s ní šla i spát. A ráno si ji brala do školky, aby ji mohla ukázat kamarádkám. Menší dcerku oslovily dvě mašličky. Jedna na hlavičce ovečky a druhá na šatičkách. Mašličky vydrží zkoumat několik minut v kuse a když jí pustím melodii, tak se vždy usmívá. Je to dobrý parťák do postýlky. Když se vzbudí, tak ihned nevyžaduje moji pozornost, ale prohlíží si ovečku.

Ovečka je opravdu pěkná, použité materiály a barvy jsou velmi příjemné jak vizuálně, tak i na omak. Přirovnala bych ji ke kvalitním plyšákům, jako jsou např. NICI. Pro menší děti jsou rozhodně zajímavé mašličky a kudrnaté vlásky. Na ručičkách má ovečka srdíčka, která pokud najednou mačkáte, tak začnou hrát melodii. Ta je prvních pár vteřin hlasitější, ale poté se mění na moc pěknou písničku. Jako nevýhodu ovečky považuji systém přehrávání melodie. Což znamená pevně držet obě srdíčka – melodie hraje opravdu jen po dobu držení srdíček. To pro dítko není nic jednoduchého a i jen malý pohyb znamená, že se přeruší kontakt a melodie začíná opět od začátku. Možná je v tom nějaký didaktický úmysl, ale já bych preferovala přehrání celé melodie jen po zmáčknutí.  Ani 1,5-leté dítko(návštěva) není schopno si písničku samo pustit. Starší dcera to vymyslila, že si položí ovečku na zem a na ručičky ji stoupne. Držet ručičkami ji to nebaví.

Ovečku Baby Annabell® Newborn bych koupila klidně jako dárek miminku ihned po narození, jako pěknou hračku do postýlky na spinkání. Starší holčičky to ocení ve věku, kdy si hrají s panenkami Baby Annabell®. Takže ve věkovém rozmězí 1-5 let.

Jsme rádi, že Ovečka Baby Annabell® Newborn může být součástí naší rodiny :-) DĚKUJEME

Katka Ottmarová
Vysoká nad Labem

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip