Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x těhotenský krevní test ZAPTM hCG od Innova Pharma

Vyhrajte 3x těhotenský krevní test ZAPTM hCG od Innova Pharma

10.3.2017 - redakce Babinet.cz

Nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test z Kanady

Těhotenský krevní test ZAPTM hCG Innova Pharma nabízí nejrychlejší a nejpřesnější zjištění raného těhotenství. Jestli jste těhotná, zjistíte do 10 minut, a to již 8 dní po oplodnění vajíčka, respektive 2. - 3. den po začátku hnízdění, což je o několik dní dříve než z klasického těhotenského testu z močiJ.  Je to díky tomu, že výše hodnoty tzv. těhotenského hormonu hCG (choriový gonadotropin) v krvi je vyšší než v moči.

Jednoduché a rychlé použití jako u testu z moči

Aplikace jednorázového těhotenského krevního testu ZAPTM hCG Innova Pharma je naprosto jednoduchá a hygienicky bezpečná, jako u testu z moči. jedná se povrchový bezbolestný vpich do prstu, jako znáte například u inzulínového testu pro diabetiky. Pokud přesto cítíte obavy z krevního testu, požádejte o provedení testu vašeho lékaře. Krevní test koupíte v lékárnách, u gynekologů nebo ho lze objednat přímo na www.innovapharma.cz za doporučenou MOC 150 Kč vč. dph.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají těhotenský krevní test ZAPTM hCG od Innova Pharma!

Odpověď najdete na www.innovapharma.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marta Šanderová - Jihlava, Anna Majstrová - Slaný, Nebřenská Veronika - Praha

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!