Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Testujte s námi stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE

Testujte s námi stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE

9.3.2017 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena! Testovat bude paní Eva Zahradníčková z Přerova (foto).

Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go. Tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv. Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte. Vychutnávat si zdravé  ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší.

Vychutnávat si ovoce a zeleninu nikdy nebylo snazší. Tefal osobní mixér On-the-go Vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností. Jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou  výživu na celý den!

Krok 1: Naplňte Každý den začnete přípravou svého oblíbeného ovoce a zeleniny. Vložte je do On-the-go mixéru.

Krok 2: Rozmixujte Jednoduchým stiskem láhve rozmixujete všechny ingredience a získáte zdravou výživu na celý den. Je to tak snadné.

Krok 3: Vyražte! Vyměňte nástavec s noži za bezpečné těsnící víčko a  vychutnávejte si den  se zdravou energií!

Závěsný úchyt Díky praktickému úchytu na prst si vezmete své smoothie kamkoliv.

Prémiové nerezové tělo Osobní mixér On-the-go bude ozdobou Vaší kuchyně. Tělo motoru je vyrobené z prémiové nerezové oceli.

Otestujte s námi stolní mixér Tefal ON THE GO SMOOTHIE! Testovat může 1 z vás! Napište nám ve dnech 10.3. až 14.3., na info@babinet.cz.  Po otestování budeme rádi za krátkou recenzi, o kterou se pak podělíme s našimi čtenáři!

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip