Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček RAW BIO tyčinek Lifebar od Lifefood!

Vyhrajte balíček RAW BIO tyčinek Lifebar od Lifefood!

6.3.2017 - MadlaJ

Tyčinky Lifebar v sobě ukrývají tu nejčistší energii z přírody. Skvěle zasytí a povzbudí k lepším výkonům během náročného pracovního dne, při tréninku v tělocvičně nebo třeba na výletě s rodinou. Maminky školáků určitě ocení, že tyčinky Lifebar nejenže báječně chutnají, ale také splňují ty nejpřísnější nároky na zdravou svačinku pro děti podle tzv. „pamlskové“ vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Český výrobce Lifefood si u všech svých pochoutek důsledně hlídá kvalitu během celého výrobního procesu: od výběru BIO surovin, přes jejich zpracování až po zabalení produktu. Každá tyčinka Lifebar se vyrábí ručně a za nízkých teplot do 42 , díky čemuž v sobě uchovává vysoké množství vitamínů, minerálů a jiných důležitých živin. Lifebar jsou slazeny datlemi nebo jiným ovocem s přirozeně se vyskytujícími cukry. Neobsahují umělá sladidla, lepek, laktózu, nezdravé ztužené tuky, plnidla nebo jakákoliv jiná aditiva.

Paleta Lifebar potěší milovníky těch nejrozmanitějších chutí. Na výběr máte ze dvou variant. Řada Lifebar nabízí tyčinky vyrobené čistě jen z ovoce, oříšků a semínek. Pro intenzivnější výkon tu je řada Lifebar Plus, která je obohacena o přírodní superfoods.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 2 z vás vyhrají balíček RAW BIO tyčinek Lifebar od českého výrobce Lifefood!

Nápovědu hledejte na www.lifefood.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Bára Matrtinů - Lelekovice, Ludmila Pravdová - Litvínov

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip