Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 2 balíčky produktů Hyaluronic Acid od FOR LIFE & MADAGA za více jak 1 200 Kč

Soutěžte o 2 balíčky produktů Hyaluronic Acid od FOR LIFE & MADAGA za více jak 1 200 Kč

25.2.2017 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíček produktů Hyaluronic Acid od české profesionální kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga! Balíček obsahuje Hyaluronic Acid krém a Hyaluronic Acid Sérum, které se hodí pro pleť nad 25 let a pro boj s prvními vráskami, ale ocení je i ženy v období menopauzy nebo bojující se suchou pletí. Oba přípravky zajistí přírodní lifting a hydrataci a vyhladí i hlubší vrásky. Díky obsahu vysoce koncentrovaného hyaluronu vypínají pleť a vyplňují vrásky. Mají vynikající schopnost vázat vodu a udržet jí v pokožce, čímž dodají pleti celodenní hydrataci i svěží a mladistvý vzhled. Navíc ji také revitalizují, zpomalují stárnutí, stimulují přirozený proces obnovy pleti a její elasticity, a hlavně neucpávají póry. U séra jsou výsledky vidět okamžitě!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 2 z vás vyhrají balíčky produktů Hyaluronic Acid od FOR LIFE & MADAGA za více jak 1 200 Kč

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
J. Burdová - Sokolov, Libuše Kubínová - Kunín

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!