Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 5 balíčků zimní péče o auta Tempo

Soutěžte o 5 balíčků zimní péče o auta Tempo

19.2.2017 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíčky známé autokosmetiky Tempo od Druchemy, které přijdou vhod v zimním období. Jedná se o produkty zajišťující bezpečnost za volantem i na kluzkém a namrzlém povrchu, dobrý výhled z auta a rychlé odstranění námrazy. A protože v zimě se zpravidla stane nejvíce nehod, buďte v bezpečí i díky zimnímu programu autokosmetiky Tempo.

Tekuté řetězy, které jednoduše aplikujete na pneumatiky vám zajistí bezpečnost na namrzlých, kluzkých a zledovatělých silnicích, navíc díky nim pneumatiky lépe přilnou k povrchu a zabrání i smyku a prokluzu. Praktický rozmrazovač ve spreji zase rychle odstraní námrazu ze skel, zrcátek, světel a dokonce uvolí i zamrzlý zámek. Stačí jen nastříkat na namrzlou část a několik vteřin počkat. Navíc vytvoří ochranu proti dalšímu rychlému zamrzání.

Společnost Druchema funguje na trhu už od roku 1951 a vyrábí například čističe do domácnosti, barvy na vajíčka OVO, lepidla Herkules, lyžařské vosky Skivo nebo právě autokosmetiku Tempo.

Více na www.druchema.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Dvořáková - Ústí nad Labem-Bukov, Anna Crlová - Ostrava-Hrabůvka, Filip Vyskočil - Plzeň, Josef KRIŠTOF - Česká Skalice, Petra Bulínová - Brno-Bohunice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip