Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 5 balíčků zimní péče o auta Tempo

Soutěžte o 5 balíčků zimní péče o auta Tempo

19.2.2017 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíčky známé autokosmetiky Tempo od Druchemy, které přijdou vhod v zimním období. Jedná se o produkty zajišťující bezpečnost za volantem i na kluzkém a namrzlém povrchu, dobrý výhled z auta a rychlé odstranění námrazy. A protože v zimě se zpravidla stane nejvíce nehod, buďte v bezpečí i díky zimnímu programu autokosmetiky Tempo.

Tekuté řetězy, které jednoduše aplikujete na pneumatiky vám zajistí bezpečnost na namrzlých, kluzkých a zledovatělých silnicích, navíc díky nim pneumatiky lépe přilnou k povrchu a zabrání i smyku a prokluzu. Praktický rozmrazovač ve spreji zase rychle odstraní námrazu ze skel, zrcátek, světel a dokonce uvolí i zamrzlý zámek. Stačí jen nastříkat na namrzlou část a několik vteřin počkat. Navíc vytvoří ochranu proti dalšímu rychlému zamrzání.

Společnost Druchema funguje na trhu už od roku 1951 a vyrábí například čističe do domácnosti, barvy na vajíčka OVO, lepidla Herkules, lyžařské vosky Skivo nebo právě autokosmetiku Tempo.

Více na www.druchema.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • POZOR! Urologický čaj může při zánětu močového měchýře a ledvin uškodit!!!