Babinet.cz  /  Soutěže  /  Dopřejte svému psovi krmivo bez obilí. Myslete na jeho zdraví a vyhrajte superprémiové hypoalergenní krmivo Brit Care Grain-free

Dopřejte svému psovi krmivo bez obilí. Myslete na jeho zdraví a vyhrajte superprémiové hypoalergenní krmivo Brit Care Grain-free

16.2.2017 - redakce Babinet.cz

Všichni majitelé psů se snaží dát svým parťákům to nejlepší, od péče o zdraví až po volnočasové aktivity. Ani výživa v tom není výjimkou a u psů sleduje podobné moderní trendy, jako u lidí. Omezení či vyřazení obilovin z jídelníčku je jedním z hlavních a velmi populárních trendů jak v humánní výživě, tak i ve zdravé výživě psů.

Co znamená grain - free?

Grain - free je koncept výživy, který zamítá všechny obiloviny v krmivech pro psy. Zastánci této filosofie vycházejí z předpokladu, že pes není schopen trávit obiloviny a některé z nich mohou vyvolávat i u zdravých psů nepříznivé reakce, intolerance a alergie. Typickým alergenem je pšenice, přesněji její bílkovina zvaná gluten neboli lepek. Grain - free krmiva žádný lepek neobsahují, jsou tedy v tomto ohledu hypoalergenní.

Brit Care – Prevence výživou

Superprémiová krmiva značky Brit Care jsou už dlouhé roky oblíbenou výživovou prevencí profesionálních chovatelů i všech psích milovníků. Grain - free (bezobilné) receptury pro svůj nízký glykemický index snižují riziko jedné z nejčastějších civilizačních chorob – obezity. Zároveň obsahují ještě vyšší procento masa. Stálou součástí receptur jsou funkční složky na podporu imunitního systému a celkové kondice. Alfou a omegou krmiv je nejen vyvážený poměr všech ingrediencí, ale i kvalitní suroviny od lokálních i přímých světových dodavatelů.

 

S grain - free krmivy jsou často spojovány pozitivní vlivy na:

-          Zdraví trávicího traktu

-          Výrazné omezení výskytu průjmů

-          Zmenšení množství a zlepšení kvality výkalů

-          Zlepšení zdraví kůže

-          Zlepšení kvality a barvy srsti

-          Zlepšení „aromatu“ ústní dutiny

-          Zlepšení příjmu krmiva i u „mlsných“ pejsků

Kvalita krmiv pro psy je spojována s dopady na jejich zdraví. GF krmiva Brit Care Salmon & Potato splňují veškeré, i ty nejvyšší nároky na kvalitu díky jejich vysoce pozitivnímu vlivu na imunitu, odolnost a zdraví. Omezování příjmu obilovin je v současnosti jeden z moderních (a velmi zdravých) trendů jak ve výživě psů, tak i ve výživě lidí.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás získají superprémiové krmivo bez obilovin pro dospělé psy Brit Care Grain-free Adult Salmon & Potato.

www.krmivo-brit.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Pecková, Martina Šimková - Praha, Hroníková - Praha

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip