Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíčky s přípravky pro zdraví dětí od Swissu a s hračkou

Soutěžte o balíčky s přípravky pro zdraví dětí od Swissu a s hračkou

14.2.2017 - redakce Babinet.cz

Jarní prázdniny jsou tu a děti jsou celé nedočkavé, aby si jich užily. Určitě byste si přáli, aby skotačily venku a nestonaly doma. Jenže jak zbránit, aby neonemocněly, když chřipka a nachlazení se v dětském kolektivu tak snadno šíří. Naštěstí existují pomocníci, kteří dětskou imunitu posílí. Soutěžte s námi o balíčky s vitamíny a probiotiky pro děti od značky Swiss Naturals, které jsou ideální pomocníky pro posílení imunity dětí. Kromě nich získáte i hračku v podobě roztomilého pejska.

Není zcela náhoda, že chřipka a nachlazení nejvíce řádí vždy na konci zimy či začátkem jara. Jednou z příčin, proč jsou děti v tomto období nemocné, je oslabená imunita, za což může i nedostatek vitamínu D. Příjem vitamínu D byste neměli podcenit. Experti upozorňují, že ačkoliv jsou dnes mnohé potraviny obohacené o vitamín D, není jej možné získat ze stravy v potřebném množství. Hlavním zdrojem „déčka“ je slunce. Jenže co dělat, když od podzimu do jara není intenzita svitu dostatečná a vitamín D v kůži nevzniká?

Supervitamín D

O vitamínu D a jeho významu se ve spojení s dětmi hodně hovoří. Lékaři jej doporučují, protože přispívá ke zdravému růstu a vývoji pevných kostí a zubů. Pomáhá totiž vstřebávání vápníku. Jenže vitamín D má mnohem komplexnější vliv na náš organizmus, jak ukazují tisíce vědeckých studií. Například posiluje imunitu. Jenže jak děti přimět jej užívat? Déčko na míru pro děti

Jestli se vám ve spojení s vitamín D vybaví nepříjemný zážitek z dětství ve spojení s rybím tukem, tak se nemusíte bát. Nyní už existuje mnohem příjemnější způsob, jak dětem dostatek vitamínu D zajistit. K tomu může pomoci právě Swiss Vitamín D3-Efekt Kids, který je součástí výherního balíčku. Cucavé tabletky mají příjemnou ovocnou chuť se navíc snadno v ústech rozpustí. Jedna tableta dodá dětem dostatečnou denní dávku vitamínu D. Doplněk stravy je vhodný pro děti od tří let. Swiss Vitamín D3-Efekt Kids neobsahuje žádné chemické konzervační látky, lepek, umělá barviva ani sladidla.

Bez probiotik to nepůjde

Nezapomněli jsme ani probiotika. Ty od Swissu navíc mají ideální formu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, a tak budou dětem chutnat. Probiotika Swiss Laktobacílky obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Takže si na vaše dítě hned tak nějaký „bacil“ nepřijde.

Kromě přípravků Swiss Vitamín D3-Efekt Kids a Swiss Laktobacílky najdete ve výherním balíčku ještě roztomilého plyšového pejska. Tak neváhejte a soutěžte s námi o 3 balíčky!

Nápovědu získáte na www.swissnatural.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Pelcová - Vítkov, Alena Kolaříková, - Kobylí, Jana Potůčková - Třebíč

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip