Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz do KFC a vyzkoušejte novou aplikaci KFC CZ

Vyhrajte poukaz do KFC a vyzkoušejte novou aplikaci KFC CZ

14.2.2017 - redakce Babinet.cz

KFC představuje inovaci v podobě mobilní aplikace. Ta přináší kompletní přehled restaurací, jejich nabídky, lokality a otevírací doby. Její součástí je i sekce pro službu KFC Rozvoz.

Aplikace dokáže zákazníkům vyhledat nejbližší restauraci a nabídne také aktuální přehled KFC menu. Velké usnadnění pak přináší zákazníkům služby KFC Rozvoz. Kromě toho, že zákazník bude ihned vědět, zda se nachází v dovážkové zóně, tak si aplikace umí zapamatovat oblíbené objednávky a usnadní tak celý proces. Navíc pro službu KFC Rozvoz jsou v aplikaci připravené i speciální akce a kupóny.

„V KFC se snažíme reagovat na přání zákazníků, proto jsem rád, že nyní můžeme představit aplikaci, která přináší kompletní přehled o restauracích a možnost rychlého objednání pro službu KFC Rozvoz přímo do mobilů našich zákazníků,“ komentuje Libor Hubík, market director KFC CZ.

Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play a zhruba za dva měsíce také na App store.

Služba KFC Rozvoz funguje již více než půl roku. Rozvoz zajišťují brandované automobily do 30 minut od objednání. Ceny jsou stejné jako v restauracích a poplatek služby KFC Rozvoz je jednotný ve výši 69 Kč. Služba aktuálně pokrývá většinu území Prahy a Brna.

Nabídka pokrmů určených k rozvážce se mírně liší od menu dostupného v restauracích a zákazníci se s jejím obsahem mohou seznámit v aplikaci či na stránce www.kfcrozvoz.cz. Velmi oblíbenou volbou je možnost sestavit si kyblík, dle svých přání.

Platbu lze realizovat online přes PayU při objednání nebo v hotovosti, stravenkami či kartou při doručení. KFC rozvoz je k dispozici každý den od 11 – 21/22hod. (dle lokality).

Stávající restaurace se službou „KFC Rozvoz“:

V Praze je to Kačerov DT, Prague Gate, Budějovická, Evropská, Harfa, Flora, Globus Zličín, Letňany, Černý Most, Butovice, Eden, Národní třída, Dejvice a Nový Smíchov. V Brně pak funguje služba od prosince na restauracích Sputnik, Masarykova, Futurum a Campus.

Aplikace bude mít marketingovou podporu v podobě mobilního marketingu, sociálních sítí, in-store komunikace, direct mailingu.

Více informací na: www.kfc.cz,,

KFC naleznete na Facebooku pod KFCCR

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají poukaz do KFC v hodnotě 300 Kč!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavla Fischerová - Němčice, Petr Hanák - Ostrava, Jiřina Svitáková - Praha

Vaše názory

Další soutěže

 • Vyhrajte stavebnici LEGO® DUPLO® Můj první kolotoč

  Postavte spolu se svým nejmenším LEGO ® DUPLO ® Můj první kolotoč (10845). Roztočte jej pomocí prostředního dílu a vysvětlete vašemu ...

 • Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!

  Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Babinet.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!    ...

 • Soutěžte o uzeniny Schneider Selection

  Velikonoční svátky jsou spojeny s návštěvami sousedů a koledníků. Co podávat na stůl, když hosté jsou za dveřmi? Není třeba si lámat hlavu,...

 • Vyhrajte měsíční kúru Inca Collagenu

  Zatímco ďolíčky ve tváři jsou roztomilé a pro muže i symbolem nevinnosti, na stehnech a dalších dolních partiích těla se jich hrozíme,...

Náš tip
 • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
 • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
 • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
 • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

 • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!