Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz do KFC a vyzkoušejte novou aplikaci KFC CZ

Vyhrajte poukaz do KFC a vyzkoušejte novou aplikaci KFC CZ

14.2.2017 - redakce Babinet.cz

KFC představuje inovaci v podobě mobilní aplikace. Ta přináší kompletní přehled restaurací, jejich nabídky, lokality a otevírací doby. Její součástí je i sekce pro službu KFC Rozvoz.

Aplikace dokáže zákazníkům vyhledat nejbližší restauraci a nabídne také aktuální přehled KFC menu. Velké usnadnění pak přináší zákazníkům služby KFC Rozvoz. Kromě toho, že zákazník bude ihned vědět, zda se nachází v dovážkové zóně, tak si aplikace umí zapamatovat oblíbené objednávky a usnadní tak celý proces. Navíc pro službu KFC Rozvoz jsou v aplikaci připravené i speciální akce a kupóny.

„V KFC se snažíme reagovat na přání zákazníků, proto jsem rád, že nyní můžeme představit aplikaci, která přináší kompletní přehled o restauracích a možnost rychlého objednání pro službu KFC Rozvoz přímo do mobilů našich zákazníků,“ komentuje Libor Hubík, market director KFC CZ.

Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play a zhruba za dva měsíce také na App store.

Služba KFC Rozvoz funguje již více než půl roku. Rozvoz zajišťují brandované automobily do 30 minut od objednání. Ceny jsou stejné jako v restauracích a poplatek služby KFC Rozvoz je jednotný ve výši 69 Kč. Služba aktuálně pokrývá většinu území Prahy a Brna.

Nabídka pokrmů určených k rozvážce se mírně liší od menu dostupného v restauracích a zákazníci se s jejím obsahem mohou seznámit v aplikaci či na stránce www.kfcrozvoz.cz. Velmi oblíbenou volbou je možnost sestavit si kyblík, dle svých přání.

Platbu lze realizovat online přes PayU při objednání nebo v hotovosti, stravenkami či kartou při doručení. KFC rozvoz je k dispozici každý den od 11 – 21/22hod. (dle lokality).

Stávající restaurace se službou „KFC Rozvoz“:

V Praze je to Kačerov DT, Prague Gate, Budějovická, Evropská, Harfa, Flora, Globus Zličín, Letňany, Černý Most, Butovice, Eden, Národní třída, Dejvice a Nový Smíchov. V Brně pak funguje služba od prosince na restauracích Sputnik, Masarykova, Futurum a Campus.

Aplikace bude mít marketingovou podporu v podobě mobilního marketingu, sociálních sítí, in-store komunikace, direct mailingu.

Více informací na: www.kfc.cz,,

KFC naleznete na Facebooku pod KFCCR

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají poukaz do KFC v hodnotě 300 Kč!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavla Fischerová - Němčice, Petr Hanák - Ostrava, Jiřina Svitáková - Praha

Vaše názory

Další soutěže

 • Vyhrajte balíček od Costa Coffee

  Costa Coffee představuje letní nabídku ledových káv, které byste měli v horkých dnech rozhodně ochutnat. Na své si přijdou jak milovníci dobré...

 • Vyhrajte čističku vzduchu do auta

  Řidiči ve městech trpí při stáních v dlouhých kolonách smogem a po výjezdu na periferii zvláště v jarních a letních měsících jsou pro mnoho z nich obtěžující alergeny v podobě pylů. Oba problémy řeší nová čistička vzduchu Olansi, která zbavuje interiér vozu smogu, prachu, pylu i cigaretového kouře. Její napájení zajišťuje cigaretová auto...

 • Vyhrajte dětské světlo VARTA Maya The Bee Walllight

  Dětské světlo s motivem populární Včelky Máji přináší klidné usínání do dětských pokojíčků. Světélko se zapíná jednoduše dotykovým vypínačem...

 • Vyhrajte poukaz na 250 Kč do gelaterie Amorino

  Za oblíbeným italským zmrzlinářstvím Amorino už Pražané a návštěvníci Prahy nebudou muset jezdit do centra města. Před několika dny se totiž...

Náš tip