Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Česká značka: Treat Wear představuje revoluční prádlo pro ženy

Česká značka: Treat Wear představuje revoluční prádlo pro ženy

2.1.2017 - redakce Babinet.cz

Nová česká značka Treat Wear představuje inovativní spodní a noční prádlo, které je navrženo s ohledem na zdraví a maximální pohodlí. S použitím unikátních materiálů a designu značka nabízí například prádlo se zónovým teplem pro citlivá místa kolem pasu, prádlo, které dokáže udržet hydrataci pokožky, nebo noční prádlo navržené podle individuálních potřeb lidského těla během spánku. Tváří značky je modelka Martina Šmuková.

U zrodu značky Treat Wear stál Pavel Škařupa společně se svojí ženou. Jejich myšlenka vytvořit inovativní prádlo, které bude pohodlné, vkusné, a funkční pro zdraví, zrála několik let, stejně tak jako vývoj prvních produktů. Cílem autorů rodinné značky je nejenom přivést na trh nové produkty, ale také zvýšit povědomí o důležitosti správného a zdravého oblékání.

„Věříme, že oblečení nemusí být navrženo jenom pro módu, nebo pro sportovní výkon, ale že dokážeme snoubit krásu, pohodlí a funkci pro zdraví. Při navrhování vždy myslíme na potřeby našeho těla, a snažíme se využívat příjemné a přitom funkční inovativní materiály – prostě vše navrženo s myšlenkou na zdraví a maximální pohodlí,“ uvádí Pavel Škařupa, spoluzakladatel značky Treat Wear a dodává, že návrh designu a veškerá výroba probíhá v České republice.

Tváří značky se stala Martina Šmuková, historicky první česká vítězka soutěže Elite Model Look roku 1992 a zakladatelka Nadačního fondu Pink Bubble. Její snímky pro web nafotil přední módní fotograf Goran Tačevski.

Treat Wear přichází na trh se třemi úvodními kolekcemi a každá z nich se zaměřuje na jinou funkci – prádlo z kolekce Protect obsahuje speciální termo zónu, která zajišťuje teplo buď v oblasti kolem pasu, nebo na celé ploše zad. Inovativní materiály použité na výrobu kolekce Hydrate dokážou udržet pokožku hydrantovou a poskytují maximální pohodlí během celého dne. Řada Sleep je potom navržena přesně podle potřeb lidského těla a pokožky při spánku, aby se ženy cítily skvěle po celou noc.

www.treatwear.com

Tip pro zdraví – chytré tílko Protect Waist

Taky nevíte, jak se správně obléknout, abyste měla bedra hezky v teple a chránila si ledviny před nastydnutím a přitom se nepotila? Vyzkoušejte chytré tílko Protect Waist od nové české značky Treat Wear. Díky inovativnímu materiálu a designu vám poskytne zónové teplo v oblasti pasu a dokonale tak ochrání vaše citlivé partie. Je jemné, příjemné na dotek a skvěle se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Každý produkt je zabalen v dárkovém balení, takže si můžete udělat radost, nebo obdarovat své blízké. K dostání je ve smetanové nebo černé barvě za 890 Kč.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip