Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  AUDIO: S autorem knížky 250 zákonů lásky Petrem Casanovou

AUDIO: S autorem knížky 250 zákonů lásky Petrem Casanovou

1.1.2017 - redakce Babinet.cz

Jakou radou do dalšího roku 2017? Jak na nový a lepší začátek?

,,Ve všech svých knihách i "poloknihách", osobních dvouměsíčních časopisech, tohle lidem zdůrazňuju. Co stránka, to zrcadlo. Co stránka, to uvědomění, že všechny starosti a problémy jsou jen příležitosti přesvědčit se, že je dokážeme zvládnout; být na sebe pyšnější; cítit se úspěšnější, zkušenější, nápomocnější, naplněnější. Všechny starosti a problémy jsou něco, za co jednou budeme vděční. Protože právě ony nás posouvají – jsme-li ochotni ten posun absolvovat," říká Petr Casanova, spisovatel a autor dvou psychologických děl a bestsellerů.

Šárka Málková oslovila autora knížky 250 zákonů lásky, jejíž motto je: „Vztah je jako dvojkolo. Není možné, aby jeden šlapal a druhý brzdil.“

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!