Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček knižních novinek od Albatrosu

Vyhrajte balíček knižních novinek od Albatrosu

8.12.2016 - redakce Babinet.cz

Vánoce se blíží a stál přemýšlíte, co nadělit dětem? určitě nezklame pěkná knížka. Zde je malá inspirace, o kterou si zároveň můžete i zasoutěžit.

Odvážná Vaiana – Legenda o konci světa - Filmový příběh

Ostrov Motunui stihlo prokletí a jediný, kdo může pomoct, je Vaiana  mladá dcera náčelníka kmene. Navzdory otcovu přání se vydává na dobrodružnou plavbu Tichým oceánem, při které najde poloboha Mauiho a navrátí srdce mateřskému ostrovu Te Fiti. Legenda o konci světa, ale také o přátelství a odvaze, které vše překonají!

Barbie a sestřičky Zachraňte pejsky Filmový příběh – vychází 5.12.

Barbie se sestřičkami se vypraví na tropický ostrov podpořit Chelsea na taneční soutěži. Provází je smečka rozpustilých štěňat. Bylo by to úžasné dobrodružství, kdyby se všechno úplně nezamotalo! Přečtěte si, jak Barbie v nové filmové roli zvládne porouchané auto, ztracené pejsky i přenocování pod hvězdami. Barbie se sestrami, rozpustilá štěňata, tropický ostrov a... nečekané trampoty!

Elena z Avaloru - filmový příběh

Přečtěte si tři dobrodružné příběhy o princezně Eleně - dospívající dívce, která zachránila své království před zlými kouzly. Než bude dospělá a bude se moci stát královnou, vládne zemi jako  korunní princezna s pomocí sestry Isabel, prarodičů, kamarádů - Naomi, Gaba a Matea, mladého čarodějnického učně, a třech okřídlených jaguárů jagraků. Korunní princezna Elena bude jednou skvělou vládkyní!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhají 2 knihy z této nabídky!

Nápovědu najdete na www.albatrosmedia.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
František Pizúr - Bochoř, Jan Řezanina - , Hana Halešová - Trhové Sviny, Jan Řezanina - Kamýk nad Vltavou

Vaše názory

Další soutěže

 • Vyhrajte stavebnici LEGO® DUPLO® Můj první kolotoč

  Postavte spolu se svým nejmenším LEGO ® DUPLO ® Můj první kolotoč (10845). Roztočte jej pomocí prostředního dílu a vysvětlete vašemu ...

 • Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!

  Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Babinet.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!    ...

 • Soutěžte o uzeniny Schneider Selection

  Velikonoční svátky jsou spojeny s návštěvami sousedů a koledníků. Co podávat na stůl, když hosté jsou za dveřmi? Není třeba si lámat hlavu,...

 • Vyhrajte měsíční kúru Inca Collagenu

  Zatímco ďolíčky ve tváři jsou roztomilé a pro muže i symbolem nevinnosti, na stehnech a dalších dolních partiích těla se jich hrozíme,...

Náš tip
 • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
 • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
 • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
 • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

 • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!