Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček dobrot s Prima Comedy Central

Vyhrajte balíček dobrot s Prima Comedy Central

8.12.2016 - redakce Babinet.cz

Sledování seriálů je v předvánoční době ideální způsob jak se odreagovat, na chvilku vypnout od běžných starostí a pobavit se. Na rozdíl od filmů totiž seriály nezaberou tolik času a v konečném důsledku mohou divákovi nabídnout mnohem delší zábavu. Výběr je navíc v dnešní době takový, že si přijdou na své opravdu všichni.

Obzvláště široký výběr seriálů nabízí televizní stanice Prima Comedy Central, která svým divákům přináší rodinné sitkomy i nekorektní a občas lehce absurdní animáky. Všechny jsou ale svým způsobem realističtější než si myslíte a ukáží vám, že vaše rodina je přeci jen ještě docela normální!

S Průměrňákovými například zjistíte, že vaše hora prádla k vyžehlení je ve skutečnosti jen kopeček vedle povinností průměrné americké rodinky. Cheryl ze Světa podle Jima zase trpí dojmem, že její milostný život začíná povinností pustit pračku a končí u dětského křiku, zatímco její manžel vedle ní v klidu spí. V Městečku South Park naopak vrcholí už 20. série, ve které se čtyři přidrzlí osmiletí kluci snaží svérázným způsobem dokázat světu, že jsou holky vtipné a chytré.

Pokud se chcete před začínajícím vánočním shonem alespoň na chvíli ukrýt, zapojte se do naší soutěže a zpříjemněte si den sledováním nekorektního South Parku, lehce chaotických Průměrňákových či Světa podle Jima. S nimi zjistíte, že Váš předvánoční stres nemusí být taková hrůza, jak se na první pohled zdá.

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a jeden ze tří balíčků může být váš. A pokud si nebudete vědět rady, hledejte nápovědu na www.primacomedycentral.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Aneta Česnohlidková - Ústí nad Labem, Vladimír Pospíšil - Chrášťany, Miroslav Matys - Teplice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!