Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte strhující thriller Případ Pegasus!

Vyhrajte strhující thriller Případ Pegasus!

2.12.2016 - redakce Babinet.cz

Pokud máte rádi příběhy ve stylu Šifry mistra Leonarda, můžete si nyní zasoutěžit o pět výtisků mysteriózního thrilleru Případ Pegasus!

Hlavní hrdina románu, právník a bývalý agent Langford Reilly, se rozhodne vypátrat vrahy své sestry a přitom se zaplete s řádem templářů, který – jak se zdá – v roce 1312 nejenže nezanikl, ale navíc střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí…

Gregg Loomis v Případu Pegasus sází především na vyváženou kombinaci akce, napětí, nečekaných zvratů a odhalování dávných tajemství, jejichž dlouhé stíny sahají až do dnešních dní. Pokud máte rádi historii a napětí, pak je tato soutěž určená právě vám!

Řád templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne…?

Odpovězte správně na soutěžní otázku a pět z vás se může na stránkách thrilleru Případ Pegasus vydat za tajemstvím templářů!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Karel Faitl - Nezvěstice, Ludvík Jaroš - Jihlava, Pavla Havlínová - Ostrava-Zábřeh, Petr Křivánek - Brno, David Baláž - Mor. Nová Ves

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • POZOR! Urologický čaj může při zánětu močového měchýře a ledvin uškodit!!!