Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Výstava Divoké narozeniny Maxipsa Fíka

Výstava Divoké narozeniny Maxipsa Fíka

18.6.2016 - redakce Babinet.cz

Výstava Divoké narozeniny Maxipsa Fíka aneb Jiří Šalamoun dětem probíhá do 29. července 2016 v Galerii Villa Pellé v Praze 6, Pelléova 10.

Otevírací doba: út - pá od 13 do 18 hodin, so – ne od 11 do 13 hodin, nebo dle dohody

 

V neděli 19. června čeká návštěvníky výstavy Divoké narozeniny Maxipsa Fíka aneb Jiří Šalamoun dětem, která probíhá v Galerii Villa Pellé, další a poslední Mumraj v zahradě - tvůrčí odpoledne pro děti i rodiče.

Vzácným hostem Mumraje bude tentokrát Josef Dvořák,který společně s návštěvníky zavzpomíná na jeho život s Fíkem. Josef Dvořák,jenž Fíkovi nezapomenutelným způsobem propůjčil svůj hlas, mimo jiné prozradí, kolik diamantových desek za svou oblíbenou roli získal.V široké nabídce tvořivých aktivit jsou zastoupeny také dílničky inspirované knížkami, které Jiří Šalamoun ilustroval. Děti se mohou zapojit do stavby Hobitínů, starší si mohou vyzkoušet svůj sprejerský um s Tracyho tygrem. Vyzkoušet můžete také skákací boty, které vynalezl sám velký mistr světa ve skoku pro něco. Dále vás čeká animace s Ultrafun, tvorba maxikomiksu s Mirkou Vitáskovou, panenkování  s Viviánou na Liáně, Entenýky pro nejmenší a také tajemný Magic Box.

Program bude probíhat od 14.00 do 18.00 hod. za každého počasí, buď v zahradě,nebo přímo v prostorách vily. Jednotné vstupné je 90,- Kč.

Doprovodný program:

Neděle, 19. 6. – MUMRAJ V ZAHRADĚ II. 14.00–18.00 / pro všechny

Pokračujeme v oslavách a vytváření zahradního maxikomiksu, vyrábíme hravá leporela, stavíme Hobitíny.

Tvůrčí dílna s Mirkou Vitáskovou a Bárou Beránkovou. Pro malé i nejmenší, zapojují se i velcí.

Animujeme krátké filmy s Ultrafun aneb - vytvořte si svůj krátký film! Vymyslete příběh, nakreslete a společně s lektorkou Ultrafun rozpohybujte!Pro děti od 5 let.
S Tracyho tygrem se touláme po ulicích velkoměsta - vytváříme šablony a stříkáme na zeď.

Miko Škapa alias Tron názorně předvede, jak si vyřezat šablonu a následně ji přestříkat na zeď.Pro náctileté.

S Viviánou na liáně pokračujeme v šití panenek - zábava překvapivě i pro kluky!
Viviána je překvapením pro nedůvěřivé rodiče - učiní i divoké dítko soustředěným. A to si pak navíc odnese svůj citlivý výtvor.

Nejen pro nejmenšíjsou připraveni Ententýky a jejich nová atrakce, skvělá Kuličkárna!

Opět je tu i tajemný MagicBox a jeho digitální tužky na kreslení a jinou interaktivní zábavu.

14:30 - Jak si správně čistit zuby - s Profimedem a jeho kartáčky

15:00 - Beseda s Josefem Dvořákem, moderuje Jakub Urban - Popovídat o životě s Maxipsem Fíkem si můžete s Josefem Dvořákem,díky jehož hlasu je hrdina Rudolfa Čechury doslova nesmrtelný.

16:00 - Hopsací show - Výjimečná příležitost zaskákat si ve skákacích botách. Pro malé i velké. Ale spíš pro větší.

Pro všechny věkové kategorie. Vstupné: 90 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.